بازی کرواسی – کوزوو، نیمه‌ کاره ماند + بیانیه اعتراضی روسیه در پی اقدام اخیر آمریکا – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال کرواسی و کوزوو شنبه گذشته (شنبه) در گروه I از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اروپا به مصاف هم رفتند

در سراسر روز شنبه بارندگی در زاگرب شدید بود و داور نیم ساعت پیش از شروع بازی با تست‌ چمن ورزشگاه اجازه برگزاری بازی را داد، هرچند در نهایت شرایط برای ادامه بازی نامساعد بود.  

این بازی که در شهر زاگرب برگزار می‌شد، پس از گذشت 25 تور استرالیا نوروز 97 دقیقه و در حالی که با نتیجه بدون گل در جریان بود به دلیل شرایط نامساعد جوی و بارش شدید باران به دستور داور متوقف و بازیکنان به بیرون از زمین هدایت شدند.  در ادامه داور شرایط را برای ادامه بازی مساعد ندید و انجام آن را به تاریخی دیگر موکول کرد.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال کرواسی و کوزوو شنبه گذشته (شنبه) در گروه I از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اروپا به مصاف هم رفتند.

——————-
خبرگزاری تور تایلند مهر: به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای در خصوص به تعطیلی کشاندن کنسولگری مسکو در سان فرانسیسکو و بازرسی از اموال موجود در این کنسولگری توسط نیروهای آمریکایی آن هم در غیاب اعضا و کارمندان کنسولگری، این اقدام آمریکا را بی سابقه و حرکتی متجاوزانه خواند
در بیانیه صادر شده از سوی وزارت خارجه روسیه آمده است: جستجوهای از پیش طراحی قیمت تور پکن شده غیرقانونی از وسایل (کنسولگری روسیه) در غیاب مقام های روسی و تهدید به شکستن در و وارد شدن (به کنسولگری) اقدامی بی سابقه و حرکتی متجاوزانه بوده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای در خصوص به تعطیلی کشاندن کنسولگری مسکو در سان فرانسیسکو و بازرسی از اموال موجود در این کنسولگری توسط نیروهای آمریکایی آن هم در غیاب اعضا و کارمندان کنسولگری، این تور اصفهان نوروز 97 اقدام آمریکا را بی سابقه و حرکتی متجاوزانه خواند.
وزارت خارجه روسیه با اعلام خبر ابلاغ این اعتراض کتبی به «آنتونی گادفری» از اعضای سفارت آمریکا در روسیه آورده است: متن اعتراض به قصد مقام های آمریکایی درخصوص جستجو در اسناد نمایندگان تجاری روسیه در واشنگتن و بی توجهی به اینکه ساختمان (کنسولگری) متعلق به روسیه و جزو اموال دیپلماتیک روسیه بوده و از مصونیت دیپلماتیک برخوردار است و همچنین تور سنگاپور ممنوعیت دسترسی به این اموال به وی (گادفری) تسلیم شده است.

روسیه همچنین واشنگتن را به امکان انجام عمل متقابل تهدید کرد.

مسکو همچنین از واشنگتن خواسته تا از نقض حقوق بین المللی و بی اعتنایی به مصونیت موسسات دیپلماتیک دست بردارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *