تشویق اشتباهی سوری‌ها از سوی تماشاگران ایرانی + حمله بارسلونا به کادر مدیریتی یوونتوس – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های ملی ایران و سوریه در حالی از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که در فاصله 30 دقیقه مانده تا آغاز این دیدار فقط حدود 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند که رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود
*بازیکنان تیم ملی سوریه با لباس‌های سفیدی که شباهت زیادی به لباس‌های تیم ملی ایران در بازی با کره جنوبی داشت برای گرم کردن به زمین آمدند که هواداران تور کرمان ارزان ایرانی به اشتباه و با تصور اینکه آنها بازیکنان تیم ملی ایران هستند، استقبال گرمی از سوری‌ها داشتند. بازیکنان تیم ملی سوریه نیز به ابراز احساسات هواداران ایرانی پاسخ دادند و سپس به سمت هواداران خودی رفتند.

*دروازه‌بان‌های دو تیم یک ساعت پیش از آغاز بازی وارد زمین شده و به گرم کردن خود پرداختند.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های ملی ایران و سوریه در حالی از ساعت 19:30 در ورزشگاه تور هند نوروز 97 آزادی برگزار خواهد شد که در فاصله 30 دقیقه مانده تا آغاز این دیدار فقط حدود 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند که رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود.

*پس از ورود بازیکنان تیم ملی کشورمان با لباس های تمرینی آبی رنگ، هواداران آنها را تشویق کردند اما این تشویق به گرمی تشویق بازیکنان سوریه نبود.

*در حالی که بازیکنان اصلی مشغول گرم کردن خود هستند، کارلوس کی‌روش با جدیت کنار بلیط کیش آنها قدم می‌زند و تمرینات را زیر نظر دارد.

——————-

ورزش سه: بارسلونا قصد دارد 2 تن از مهم ترین مدیران باشگاه یوونتوس را به زودی جذب کند.

 در روزی که آندره آنیلی مدیر بیانکونری به عنوان رئیس جدید اتحادیه باشگاه های اروپایی منصوب شد، نشریه توتو اسپورت خبر از تمایل بارسا برای استفاده از 2 تن از مدیران رده بالای این تیم در کادر مدیریتی خود خبر داد
 در روزی که آندره آنیلی قیمت تور اسپانیا مدیر بیانکونری به عنوان رئیس جدید اتحادیه باشگاه های اروپایی منصوب شد، نشریه توتو اسپورت خبر از تمایل بارسا برای استفاده از 2 تن از مدیران رده بالای این تیم در کادر مدیریتی خود خبر داد.

حمله بارسلونا به کادر مدیریتی یوونتوس

با از دست دادن نیمار و عدم توانایی در جذب کوتینیو، تور شیراز زمینی اخبار زیادی در مورد احتمال استیضاح مدیریت فعلی به گوش می رسد و بارتومئو قصد دارد با انجام اصلاحاتی دل هواداران تیمش را به دست آورد.

فابیو پاراتیچی، یکی از مدیرانی است که مورد توجه بلوگرانا قرار دارد و امروز بارتومئو نیز تایید کرد که احتمال ایجاد تغییر و تحول در سطوح مختلف بخش مدیریتی وجود داشته و همین هم شایعه حضور مدیران ایتالیایی را تقویت کرده است.

ورزش سه: بارسلونا قیمت بلیط پرواز قصد دارد 2 تن از مهم ترین مدیران باشگاه یوونتوس را به زودی جذب کند.

گزینه دوم، پپ ماروتا مدیر ورزشی مشهور بیانکونری است که در سالهای اخیر عملکرد بسیار خوبی در بازار تابستانی داشته و با توجه به نتیجه ضعیف تلاش مدیریت بارسا در بازار تابستانی و انتقاد شدید هواداران، ممکن است این 2 نفر به زودی جایگزین مدیران فعلی بارسلونا شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *