هشتمی و پانزدهمی سنگ‌نوردان ایرانی در جهان – پایگاه اطلاع رسانی

ایسنا: محیا دارابیان و احسان اسرار، دو سنگنورد سرعتی ایرانی حاضر در رقابت‌های قهرمانی جوانان و نوجوانان جهان اتریش بودند که امروز (دوشنبه) با حریفانشان به رقابت پرداختند
اسرار در مرحله بعد مقابل حریف اکوادوری خود پیش بود، اما به دلیل سر خوردن پا و به‌رغم تلاش دوباره، از حریفش عقب ماند و از راه‌یابی به جمع چهار سنگنورد برتر بازماند و هشتم شد.

در گروه نوجوانان رده B و در بخش تور یزد هوایی دختران 77 ورزشکار حضور داشتند که محیا دارابیان در دو مرحله رکوردگیری با ثبت رکوردهای ۱۰.۴۲ و ۱۰.۰۹ در رده چهارم گروه قرار گرفت. او در مرحله یک هشتم در برابر حریف اوکراینی رقابت کرد و با وجودی که از حریفش پیشی گرفته بود به دلیل سرخوردن پایش از راه‌یابی به مرحله بعد بازماند و پانزدهم شد.

او در مرحله یک هشتم نیز به دلیل خطای حریف روسی‌اش راهی مرحله یک چهارم و هشت نفر برتر مسابقات جهانی قیمت تور مراکش شد.

احسان اسرار و محیا دارابیان دارنده مدال‌های طلای ماده سرعت مسابقات آسیایی سنگاپور هستند.

ایسنا: محیا دارابیان و احسان اسرار، دو سنگنورد سرعتی ایرانی حاضر در رقابت‌های قهرمانی جوانان و نوجوانان جهان اتریش بودند که امروز (دوشنبه) با حریفانشان به رقابت پرداختند. محیا دارابیان در مرحله یک هشتم پانزدهم شد و از ادامه مسابقات بازماند. اسرار نیز در مرحله یک چهارم متوقف تور ارزان فرانسه و هشتم شد.

 رقابت‌های سنگنوردی جوانان و نوجوانان قهرمانی جهانی از ۱۰ تا ۲۰ شهریور به میزبانی اینسبورگ اتریش و با حضور دو ورزشکار سرعتی ایران احسان اسرار و محیا دارابیان و دو طراح ایرانی آرتیمیس فرشاد یگانه و فاتک موسوی در حال برگزاری است.

در گروه جوانان و در بخش پسران 73 ورزشکار حاضر بودند که احسان اسرار در دو مرحله رکوردگیری  به ترتیب رکوردهای ۶.۷۹ و ۶.۵۰ ثانیه را ثبت رساند تعمیر لپ تاپ و به ترتیب در رده چهارم و سوم جدول ایستاد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *