نجات 2 زن پس از 5 ماه سرگردانی در اقیانوس آرام + اشاره مدیر عامل OnePlus به بهره مندی وان پلاس 5T از یک دوربین عالی – دیجیاتو – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری ایسنا: دو زن اهل “هونولولو” پس از پنج ماه گم شدن روی آب‌های اقیانوس آرام نجات پیدا کردند.

این دو زن که قصد داشتند مسافت هاوایی تا “تاهیتی” (بزرگترین جزیره در گروه جزیره‌ای پولینزی فرانسه) را با قایق طی کنند مسیر خود را گم کرده و پنج ماه در دریا سرگردان بودند تا اینکه در نهایت به کمک یک قایق ماهیگیری تایوانی شناسایی شدند
به گزارش گاردین، آنها به ماموران گارد ساحلی گفتند که به خاطر همراه داشتن یک دستگاه تصفیه کننده آب و نیز ذخیره غذای کافی برای یکسال که بیشتر مواد غذایی خشک شده بوده توانستند در این مدت زنده بمانند.

گارد ساحلی نیروی دریایی آمریکا بعد از دریافت اطلاعات از قایق تایوانی و پس از آگاه شدن از محل قایق این دو زن به منطقه مزبور اعزام شده و آنها را در حدود ۹۰۰ مایلی جنوب شرق ژاپن پیدا کردند.

آنها دو ماه پس از آغاز سفرشان که قرار بود به مقصد برسند موفق به این کار نشده و پیام‌های درخواست کمک ارسال کردند، اما چون از خشکی فاصله زیاد داشتند و کشتی یا قایقی هم در نزدیکی آنها نبود، نتوانسته بودند با فرد دیگری برای کمک ارتباط بگیرند.

این دو زن در اواخر ماه مه به دلیل شرایط جوی نامساعد موتور قایق خود را از دست دادند، اما همچنان معتقد بودند که می‌توانند با بادبان قایق خود را به تاهیتی برسانند.

این دو زن که قصد داشتند مسافت هاوایی تا “تاهیتی” (بزرگترین جزیره در گروه جزیره‌ای پولینزی فرانسه) را با قایق طی کنند مسیر خود را گم کرده و پنج ماه در دریا سرگردان بودند تا اینکه در نهایت به کمک یک قایق ماهیگیری تایوانی شناسایی شدند.

خبرگزاری ایسنا: دو زن اهل “هونولولو” پس از پنج ماه گم شدن روی آب‌های اقیانوس آرام نجات پیدا کردند.
——————-

همین دیروز بود که گفتیم موبایل وان پلاس 5T احتمالاً در اوایل آذر ماه و با سخت افزاری قدرتمند روانه بازار شود
از دیگر ویژگی های سخت افزاری این محصول می توان به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵، ۶ یا ۸ گیگابایت رم و حضور سنسور اثر انگشت در بدنه پشتی آن اشاره کرد. به طور حتم در روزهای آینده باز هم از این موبایل مورد انتظار خواهیم شنید.

اگر چه کارل پی «Carl Pei» در مطلب خود هیچ اشاره ای به فبلت وان پلاس 5T نکرده اما با توجه به نزدیک بودن زمان معرفی موبایل مذکور می توان با اطمینان در خصوص منظور مدیرعامل OnePlus اظهار نظر کرد.

طبق شنیده ها این فبلت از نمایشگری بدون حاشیه مشابه موبایل ویوو X20 برخوردار خواهد بود. این نمایشگر AMOLED از رزولوشن ۱۰۸۰ × ۲۱۶۰ پیکسلی بهره برده و نسبت تصویر در آن برابر با ۱۸:۹ خواهد بود.

همین دیروز بود که گفتیم موبایل وان پلاس 5T احتمالاً در اوایل آذر ماه و با سخت افزاری قدرتمند روانه بازار شود. حال مدیرعامل کمپانی OnePlus با انتشار عکسی جالب به طور غیر مستقیم به کیفیت بالای دوربین آن اشاره کرده است.

او تصویر زیر را در صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده و در زیر آن نوشته: «یه تصویر محشر که لابد با یک دوربین عالی گرفته شده :)»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *