وای-فای رایگان همراه‌ اول برای زائرین اربعین – دیجیاتو + مهرام در تهران شکست خورد – پایگاه اطلاع رسانی

با نزدیک شدن به اربعین حسینی، همراه اول از اتخاد تدابیری ویژه جهت بهبود ارتباط موبایلی زائرین اربعین به پایانه‌های مرزی خبر داد
با نزدیک شدن به اربعین حسینی، همراه اول از اتخاد تدابیری ویژه جهت بهبود ارتباط موبایلی زائرین اربعین به پایانه‌های مرزی خبر داد.

به منظور پوشش ارتباطی بهتر زائرین پیاده‌، در چهار پایانه مذکور وای‌فای رایگان همراه اول ارائه می شود. استفاده از وای‌فای همراه اول با نام تجاری «وای‌فای اول»، از تاریخ ۹ تا ۲۳ آبان ماه به مدت دو هفته برای مشترکین همراه اول در چهار نقطه مرزی ایران رایگان است.

همراه اول برای ارائه خدمات ارتباطی هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی، در پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه، ظرفیت آنتن های BTS خود را نسبت به سال گذشته به بیش از ۲ برابر افزایش داده. همچنین قرار است در این پایانه ها، کارشناسان، زائرین را برای استفاده صحیح از خدمات ارتباطی در نظر گرفته شده، راهنمایی کنند.

بدین ترتیب حجم ترافیک رایگانی که همراه اول در اختیار کاربران قرار می‌دهد، به حجم بسته فعال شده ماهانه در سیم‌کارت وابسته است. برای مثال اگر شما بسته ۲+۲ گیگابایتی در حساب خود فعال کرده باشد می‌توانید از ۲ گیگ وای فای رایگان استفاده کنید.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال مهرام تهران در نخستین بازی از هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال در تالار بسکتبال آزادی به مصاف تیم نفت آبادان رفت و با نتیجه 76 بر 70 تن به شکست داد
پتروشیمی بندر امام نیز در خانه با نتیجه 101 بر 56، شکست سنگینی را به تیم قعرنشین و بدون برد شهرداری گرگان، تحمیل کرد.

در بازی دیگری که در تبریز برگزار شد، تیم شهرداری این شهر با نتیجه 81 بر 74 از سد دانشگاه آزاد گذشت.

نتایج کوارترهای این بازی 22 بر 16، 12 بر 12، 26 بر 15 و 27 بر 16 بود.

در پایان این بازی، وحید دلیرزهان 20 امتیاز برای مهرام و محمد حسن‌زاده 19 امتیاز و 13 ریباند برای نفت کسب کردند.

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال مهرام تهران در نخستین بازی از هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال در تالار بسکتبال آزادی به مصاف تیم نفت آبادان رفت و با نتیجه 76 بر 70 تن به شکست داد.

در آخرین بازی هفته، تیم نیروی زمینی به مصاف رعد پدافند خوزستان می‌رود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *