واکنش به بازداشت گسترده شاهزادگان سعودی – پایگاه اطلاع رسانی

جماران: «سعود القحطانی» مشاور دفتر پادشاهی عربستان سعودی در توئیتی در حساب خود در تویتر به شدت از اقدامات حاکمیت در مبارزه با فساد تعریف و تمجید کرد
این در حالی است که ملک «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی روز شنبه دستور تشکیل «کمیته مبارزه با فساد» به ریاست «محمد بن سلمان» ولیعهد این کشور را صادر کرده بود.

در همین حال، یک  منبع عربستانی به سی ان ان گفت که الولید بن طلال متهم به «پولشویی، رشوه دادن و گروکشی از برخی مسئولان است» و اکنون از وی در همین زمینه تحقیقات صورت می گیرد، این در حالی است که از شاهزاده متعب بن عبدالله به اتهام اختلاس و ایجاد پست های توهمی تحقیقات صورت می گیرد.

«سعود القحطانی» مشاور دفتر پادشاهی عربستان سعودی در توئیتی در حساب خود در تویتر به شدت از اقدامات حاکمیت در مبارزه با فساد تعریف و تمجید کرد.

 دفتر پادشاهی عربستان سعودی در نخستین واکنش به بازداشت گسترده شاهزاده ها و مسئولان سعودی در چارچوب مبارزه با فساد در این کشور از اقدامات شاهزاده «محمد بن سلمان»  در مبارزه با فساد و صیانت از دارایی های عمومی و ایجاد آینده کشور تقدیر کرد.

جماران: «سعود القحطانی» مشاور دفتر پادشاهی عربستان سعودی در توئیتی در حساب خود در تویتر به شدت از اقدامات حاکمیت در مبارزه با فساد تعریف و تمجید کرد.
القحطانی در ادامه نیز از محمد بن سلمان ولیعهد این کشور نیز تمجید و تشکر کرد و این اقدامات را  در راستای  مبارزه با فساد و صیانت از دارایی های عمومی و ایجاد آینده  روشن برای این کشور دانست و از آن تقدیر کرد.

شبکه تلویزیونی«العربیه» عربستان سعودی شنبه شب گزارش داد که کمیته مبارزه با فساد به ریاست محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور شنبه گذشته 11 شاهزاده، 4 وزیر و ده ها نفر دیگر از مسئولان و تاجران این کشور را به اتهام فساد مالی بازداشت کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *