بادامکی: پرسپولیس ما را دست کم گرفت + از قطبی تا برانکو؛ کابوسی به نام میثاقیان – پایگاه اطلاع رسانی

ایسنا: حسین بادامکی، کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان بعد از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم شرایط قبل از بازی به نفع ما شد

بادامکی در پاسخ به این پرسش که عملکرد داور چطور بود، خاطرنشان کرد: من نباید در این مورد صحبت کنم اما آقای حاج ملک تا حد توان خودش سوت زد. بعضی اتفاقات هم مشکلی ندارد و طبیعی است چون هر دو تیم اعتراض‌هایی داشتند.

او ادامه داد: این نتیجه اپل سنتر در آینده به ما کمک خواهد کرد و باعث می‌شود ما با اعتماد به نفس به ادامه لیگ بپردازیم.

بازیکن سابق پرسپولیس همچنین درباره برخورد تماشاگران در این بازی با او، تصریح کرد: بعد از جدایی از پرسپولیس، هواداران همیشه در ورزشگاه آزادی به من لطف داشتند و تشویقم کرده اند. ممنون آن‌ها هستم و امیدوارم پرسپولیس امسال دوباره قهرمان لیگ شود.

ایسنا: حسین بادامکی، کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان بلیط کیش بعد از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم شرایط قبل از بازی به نفع ما شد. همه فکر می‌کردند پرسپولیس برنده بازی خواهد بود و همین موضوع کار ما را آسان کرد. حریف، ما را دست کم گرفت و خدا را شکر مقابل تیم خوب پرسپولیس توانستیم به نتیجه مساوی دست پیدا کنیم.

بازیکن تیم سیاه‌جامگان در پایان به موقعیت خوبی که در ابتدای بازی اشاره کرد و افزود: آن موقعیت اگر در نیمه اول گل تیک بان می‌شد، روند بازی تغییر می‌کرد.

——————-

وبسایت نود: هر چقدر هم پرسپولیس غیر قابل مهار باشد، اکبر میثاقیان تنها کسی است که می‌تواند آن‌ها را متوقف کند
 میثاقیان امشب با سیاه جامگان مقابل پرسپولیس، همان کاری را انجام داد که ده سال قبل با تیم قطبی کرده بود. پرسپولیس لیگ هفتم با چهار برد پیاپی، شروع فوق العاده‌ای داشت و مدعی اصلی قهرمانی محسوب می‌شد. آن‌ها در بازی پنجم، تعمیر لپ تاپ ایسوس باید روبروی راه آهن میثاقیان قرار می‌گرفتند. تیمی که شرایط چندان خوبی نداشت اما مربی آن‌ها با روش‌ها خاص خودش، توانست تیم قطبی را متوقف کند و اولین تیمی باشد که از پرسپولیس امتیاز می‌گیرد.

این فصل هم پرسپولیس برانکو، لیگ را با سه برد پیاپی آغاز کرد و به نظر می‌رسید کار سختی هم برای شکست سیاه جامگان نداشته باشد. آن‌ها خیلی زود گل اول را هم زدند اما سیاه جامگان به بازی برگشت تعمیرات تخصصی لپ تاپ و نیمه دوم توانست با زدن گل مساوی، اولین تیم فصل باشد که از پرسپولیس امتیاز می‌گیرد. میثاقیان این بار، بیشتر دقایق بازی از حریفش عقب بود و بدون اتهام اتلاف وقت، توانست سرخپوشان را متوقف کند.

پرسپولیس قطبی قهرمان شد و تیم فعلی برانکو هم مدافع عنوان قهرمانی است، اما میثاقیان می‌تواند کابوس هر پرسپولیسی باشد. تیم‌های رویایی که فقط یک نفر در ایران، راه متوقف کردن‌شان را در هر شرایطی تعمیرات موبایل می‌داند.

وبسایت نود: هر چقدر هم پرسپولیس غیر قابل مهار باشد، اکبر میثاقیان تنها کسی است که می‌تواند آن‌ها را متوقف کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *