سه آگهی تبلیغاتی تازه از موبایل «نوکیا 8» منتشر شد – دیجیاتو + «آلکسی پوشکوف»، آمریکا را ابرقدرت بازنده نامید – پایگاه اطلاع رسانی

همانطور که در خبرها خوانده اید، کمپانی HMD Global به تازگی و در جریان کنفرانسی خبری، بالاخره از موبایل پرچمدار «نوکیا 8» رونمایی کرد
همانطور که در خبرها خوانده اید، کمپانی HMD Global به تازگی و در جریان کنفرانسی خبری، بالاخره از موبایل پرچمدار «نوکیا 8» رونمایی کرد. در همین راستا، چند آگهی ویدیویی هم از نوکیا 8 در فضای مجازی منتشر شده است که ما بلیط کیش را بیشتر با دستگاه آشنا می سازد. به عنوان مثال در اولین آگهی، موبایل را از تمام زوایا مشاهده می کنیم و برخی قابلیت های کلیدی آن شرح داده می شود.

موبایل پرچمدار نوکیا 8 مطمئناً قابلیت های جالب توجه گوناگونی دارد، اما مطمئن نیستیم که واحد تبلیغات HMD، بهترین قابلیت ها را برای نمایش انتخاب کرده باشد. در هر صورت، هنوز برای قضاوت زود است و باید تا عرضه موبایل و بررسی دقیق تر منتظر ماند؛ تا تیک بان آن زمان، از ویدیوهای تبلیغاتی زیر لذت ببرید که روی ویژگی های مختلف دستگاه، نظیر سخت افزار و دوربین تمرکز دارند.

——————-

خبرگزاری مهر: «آلکسی پوشکوف» رئیس کمتیه بین الملل دومای روسیه با اشاره به  فراخوان هائی در ارتباط با خروج نیروهای مسلح آمریکا از افغانستان، این کشور را ابرقدرت بازنده توصیف کرد
همچنین، «یو اِس اِی بلیط هواپیما تودی» نیز با استناد به اظهارات «اریک پرینس» بنیانگذار شرکت نظامی خصوصی «بلک واتِر» چندی پیش نوشته بود که کاخ سفید در حال بررسی طرح انتقال بخش بزرگی از فعالیت های آمریکا در افغانستان به پیمانکاران خصوصی است.

خبرگزاری مهر: «آلکسی پوشکوف» رئیس کمتیه بین الملل دومای روسیه با اشاره به  فراخوان هائی در ارتباط با خروج نیروهای مسلح آمریکا از افغانستان، این کشور را ابرقدرت بازنده توصیف نمایندگی اپل کرد.

به گزارش اسپوتنیک، این سیاستمدار روس در صفحه کاربری خود در توییتر نوشت: در آمریکا دارند به خروج از افغانستان فرا می خوانند. بوش پسر جنگ را آغاز کرد. اوباما مردم را فریب داد و این جنگ را تمام نکرد. ترامپ با شکست روبرو شده است. ابر قدرت بازنده.
این در حالیست که پیشتر طالبان در نامه ای سرگشاده خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواستار خروج کامل نیروهای مسلح وابسته به آموزش تعمیرات موبایل رایگان پنتاگون از افغانستان شده بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *