دردسر تغییر مسئول TMS برای استقلال خوزستان + اسامی فرآورده های غذایی غیرمجاز – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی در نشست خبری هفته سوم لیگ برتر از بسته بودن سیستم TMS باشگاه استقلال خوزستان برای ثبت قرارداد بازیکنان خارجی این باشگاه خبر داد و ابراز گلایه کرد که همین مسئله این شائبه را به وجود آورد که شاید استقلال خوزستان هم همانند تراکتورسازی و استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است

خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی در نشست خبری هفته سوم لیگ برتر از بسته بودن تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ سیستم TMS باشگاه استقلال خوزستان برای ثبت قرارداد بازیکنان خارجی این باشگاه خبر داد و ابراز گلایه کرد که همین مسئله این شائبه را به وجود آورد که شاید استقلال خوزستان هم همانند تراکتورسازی و استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است.

مسئول تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال در رابطه با اینکه آیا استقلال خوزستان مشکل پرونده شکایتی دارند، تصریح کرد: استقلال خوزستان سه پرونده دارد تعمیر لپ تاپ که دو پرونده در دست بررسی است و در مورد یک پرونده رأی صادر شده که استقلال خوزستان درخواست تجدیدنظر کرده و هنوز تا به این لحظه هیچ رأیی برای اجرا در جریان نباشد.

وی در مورد اینکه آیا مشکلی بابت محرومیت استقلال خوزستان وجود دارد عنوان کرد: همان‌طور که گفتم بعد از صحبت‌هایی که با مسئول بین‌الملل فدراسیون داشتم، این مسئله مطرح شده و با توجه به اینکه ایمیلی مبنی بر عدم همکاری با مسئول بلیط هواپیما TMS قبلی باشگاه به فیفا ارسال شده، آنها رمز ورود را قفل کرده‌اند تا فرد جدید معرفی شود.

روزبه وثوق احمدی در مورد این مشکل گفت: ظاهراً مسئول بخش بین‌الملل و کسی که مسئولیت TMS را برعهده داشت در استقلال خوزستان تغییر کرده و این مسئله به فیفا اعلام شده است، به همین خاطر از سوی فیفا رمز عبور قبلی قفل شده تا مسئول جدید معرفی شود.

——————-
خبرگزاری ایرنا: سازمان غذا و دارو روز سه شنبه آموزش تعمیرات موبایل رایگان با صدور اطلاعیه ای اسامی تعدادی از فرآورده های غذایی غیر مجاز را اعلام کرد
در این اطلاعیه همچنین محصولاتی مانند ﺳﻮهان با نام تجاری ﺟﺮﯾﺎن، چای سیاه خارجی ﻣﻮﺳﺴﻪ ﻧﺎرﮔﻞ ﻧﺎزﭼﻨﺎر با نام تجاری ﻧﺎرﮔﻞ به دلیل جعل و آﺟﯿﻞ و ﺧﺸﮑﺒﺎر ﮐﺎرﮔﺎه آﻗﺎی ﻣﺤﺴﻦ ﻋﺮﺑﯽ با نام تجاریﻋﺮﺑﯽ بدلیل ابطال مستندات مورد نظر اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی تعمیرات تخصصی لپ تاپ سازمان غذا و دارو غیرمجاز اعلام شده است .

روابط عمومی سازمان غذا و دارو از افرادی که محصولات نامبرده را در مراکز فروش مشاهده کرده اند، خواست که معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور را مطلع سازند تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام لازم را به عمل آورند.

شماره تلفن 66405569 روابط عمومی سازمان جهت دریافت مشخصات مکان‌های عرضه فرآورده‌های غیرمجاز اعلام شده است.
 این تعمیر گوشی سازمان ، ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ اﻧﺮژی زا با نام تجاریﻣﻮﺗو، نمک دریاچه با نام تجاریﺳﻮﻧﺎﮐﺲ ،ﻧﺎن ﺧﺸﮏ ﺳﺒﻮس دار گندم و ﺟﻮ با نام تجاری اﮐﺴﯿر، ﮐﻮرن ﻓﻠﮑﺲ با نام تجاری Mr.break fast و روﻏﻦ زﯾﺘﻮن ﺗﺼﻔﯿﻪ ﺷﺪه ﺷﺮﮐﺖ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻏﺬاﯾﯽ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﮔﯿﻼرﺧﺰر با نام تجاریﮔﯿﻼر را به دلیل نداشتن مجوزهای بهداشتی ، غیرمجاز و تقلبی معرفی کرد.

خبرگزاری ایرنا: سازمان غذا و دارو روز سه شنبه با صدور تعمیرات 118 اطلاعیه ای اسامی تعدادی از فرآورده های غذایی غیر مجاز را اعلام کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *