قیمت دلار و سکه در بازار آزاد + احتمال وقوع سیل در 5 استان – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری ایسنا: در بازار امروز – دوشنبه – سکه تمام طرح جدید با ۲۰۰۰ تومان کاهش قیمت، یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۳ تومان افزایش قیمت پیدا کرده و ۱۱۹ هزار و ۲۳ تومان افزایش یافته است
هر مثقال طلا با افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت ۵۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود و هر اونس طلا برای معاملات در بازارهای جهانی نیز بیش از ۱۲۸۴ دلار داد و ستد می‌شود.

همچنین در بازار سکه، آموزش تعمیرات موبایل رایگان نیم سکه با روند نزولی و افت ۱۰۰۰ تومانی قیمت یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان ارزش دارد. ربع سکه با کاهش ۱۴۰۰ تومانی ۳۷۶ هزار تومان و سکه گرمی با کاهش ۲۶۰۰ تومانی ۲۵۱ هزار تومان قیمت دارد.  
خبرگزاری ایسنا: در بازار امروز – دوشنبه – سکه تمام طرح جدید با ۲۰۰۰ تومان کاهش قیمت، یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۳ تومان افزایش قیمت پیدا کرده و ۱۱۹ هزار و ۲۳ تومان افزایش یافته است.
‌لازم تیک بان به ذکر است که قیمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر نیز بر اساس آخرین قیمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکمیل شده‌ است.

قیمت دلار، سکه در بازار آزاد 

از سوی دیگر در بازار ارز، دلار بدون تغییر ۳۸۱۳ تومان، یورو با افزایش یک تومانی ۴۵۶۱ تعمیرات تخصصی لپ تاپ تومان، پوند با کاهش یک تومانی ۴۹۵۰ تومان و لیر ترکیه بدون تغییر ۱۱۰۸ تومان قیمت دارد. دلار مبادله‌ای نیز ۳۲۸۵ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

——————-
خبرگزاری میزان:  کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 72 ساعت آینده احتمال وقوع سیل به علت بارش شدید باران در ارتفاعات 5 استان وجود دارد
احمدی با اعلام اینکه اهواز با دمای 48 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان تعمیر لپ تاپ بود، گفت: دمای هوای مهران به 51 درجه و آبادان به 50 درجه بالای صفر رسید.

به گفته این کارشناس هواشناسی در شمال شرق کشور بارش باران از امروز متوقف شده و هوا آرام خواهد شد. از صبح امروز هوا در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی صاف شده است. اما دمای هوا در این مناطق کاهش یافته است.

وی ادامه داد: این ناپایداری ها از امروز تا سه روز آینده ادامه دارد.

وی از کاهش سرعت وزش باد در شمال سیستان اپل سنتر وبلوچستان خبر داد و گفت: با کاهش سرعت وزش باد، از میزان گرد و غبار از امروز کاسته می شود.

معصومه احمدی گفت: طی امروز و فردا با رخنه هوای سرد در استان بوشهر شاهد بارش شدید باران، تند باد لحظه ای،رگبار و رعد و برق خواهیم بود. احتمال وقوع سیلاب در مرز استان های کهگیلویه و بویر احمد و فارس وجود دارد. همچنین وقوع سیلاب در ارتفاعات فارس و چهارمحال و بختیاری را شاهد خواهیم بود.

خبرگزاری نمایندگی اپل میزان:  کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 72 ساعت آینده احتمال وقوع سیل به علت بارش شدید باران در ارتفاعات 5 استان وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *