ذوق‌زدگی ونگر از جذب اوبامیانگ + سرمای تبریز و خواب حنیف – پایگاه اطلاع رسانی

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است که اوبامیانگ قدرت هجومی تیمش را افزایش خواهد داد.

 اوبامیانگ روز گذشته با قراردادی به ارزش 63 میلیون یورو از دورتموند به آرسنال پیوست تا جانشین الکسیس سانچس شود
آرسن ونگر که از خرید جدید تیمش خوشحال است به خبرنگاران گفت:” بله این خبر خیلی خوبی است.  ما به افرادی نیاز داریم که بتوانند خط حمله تیممان را تقویت کنند.

 اوبامیانگ روز گذشته با قراردادی به ارزش 63 میلیون یورو از دورتموند به آرسنال پیوست تا جانشین الکسیس سانچس شود.

ذوق‌زدگی ونگر از جذب اوبامیانگ

اخیرا در خط حمله خیلی خوب نبودیم و مطمئنم که اوبامیانگ کمک زیادی به ما خواهد کرد. چالش بزرگی پیش روی ماست. می‌خواهیم در لیگ برتر خوب کار کنیم. مطمئنا این خبر خیلی خوبی برای ماست. سرعت، قدرت تمام کنندگی، کیفیت دوندگی. او از لحاظ بدنی ظرفیت خیلی بالایی دارد و این موضوع در لیگ برتر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.”

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است که اوبامیانگ قدرت هجومی تیمش را افزایش خواهد داد.

——————-

ورزش سه: حنیف عمران زاده که خاطرات عجیبی از حضورش در تبریز و درگیری با هواداران تراکتور دارد، این بار روز بسیار آرامی را در این شهر سپری کرد
البته جدا از وضعیت آب و هوا، کیفیت پایین مسابقه و نبود موقعیت گل و جذابیت را میتوان یکی دیگر از دلایل خواب آلودگی مدافع سابق استقلال دانست.

سرمای تبریز و خواب حنیف

سرمای تبریز و خواب حنیف

سرمای تبریز و خواب حنیف

ورزش سه: حنیف عمران زاده که خاطرات عجیبی از حضورش در تبریز و درگیری با هواداران تراکتور دارد، این بار روز بسیار آرامی را در این شهر سپری کرد. مدافع تیم سیاه جامگان، در این بازی نیمکت نشین و باتوجه به هوای زمستانی تبریز همراه با پتو روی نیمکت نشسته بود.

اما در اواسط مسابقه، سرمای تبریز او را به خواب زمستانی برد و این اتفاق از چشم عکاسان دور نماند تا قابی ویژه از حضور عمران زاده در تبریز ثبت شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *