هشت استقلال به هافبک کم حرف رسید + آتش پنهان در برخی از نقاط ساختمان وزارت نیرو – پایگاه اطلاع رسانی

ورزش سه: فرشید اسماعیلی قرار است در لیگ قهرمانان آسیا پیراهن شماره 8 استقلال را برتن کند، پیراهنی که سال ها در اختیار مجتبی جباری بود و این اتفاق خوبی برای هافبک جوان آبی ها محسوب می شود
او ادامه داد: مطمئن باشید اینکه قرار است پیراهن آقا مجتبی را در لیگ قهرمانان آسیا برتن کنم وظیفه ام را بسیار سنگین می کند و در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کنم به هواداران استقلال نشان بدهم لیاقت پوشیدن این شماره را دارم.

فرشید اسماعیلی در این باره به خبرنگار ما گفت: آقا مجتبی یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال است. وقتی بازیکنی اینقدر دربین هواداران استقلال محبوب است، طبیعی است که پوشیدن پیراهنش  افتخاری بزرگی است و من هم از این اتفاق بی نهایت خوشحال هستم.

فرشید اسماعیلی در پایان گفت: پوشیدن شماره 8 استقلال برایم افتخار بزرگی است و امیدوارم لیاقت آن را داشته باشم. جای آقای جباری در بین ما خالی است و من هم تمام تلاشم را می کنم با درخشش در پیراهن ایشان، ثابت کنم لیاقت پوشیدن پیراهن آقا مجتبی را دارم.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از جباری برای پوشیدن این شماره اجازه گرفته است یا نه هم گفت: من نمی دانستم این موضوع رسانه ای می شود، می خواستم قبل از این که کسی خبردار بشود با آقای جباری تماس بگیرم ولی حالا که همه متوجه شده اند قطعا تماس می گیریم و از ایشان اجازه می گیرم.

ورزش سه: فرشید اسماعیلی قرار است در لیگ قهرمانان آسیا پیراهن شماره 8 استقلال را برتن کند، پیراهنی که سال ها در اختیار مجتبی جباری بود و این اتفاق خوبی برای هافبک جوان آبی ها محسوب می شود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: هنوز آتش پنهان در برخی نقاط ساختمان حرارتی وزارت نیرو وجود دارد و پس از پایان عملیات اطفای حریق عملیات ایمن‌سازی انجام می‌شود
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: هنوز آتش پنهان در برخی نقاط ساختمان حرارتی وزارت نیرو وجود دارد و پس از پایان عملیات اطفای حریق عملیات ایمن‌سازی انجام می‌شود.
ملکی در پایان اظهار کرد: پس از پایان اطفای حریق عملیات لکه‌گیری، ایمن سازی و تخلیه کامل انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: البته هنوز در نقاطی از ساختمان، آتش‌های پنهان داریم و حرارت نیز بالا است ولی امیدواریم که حریق واکنش جدیدی از خود نشان ندهد.

سخنگوی سازمان آتشنشانی با بیان اینکه در حال حاضر به وضعیت تثبیت حریق رسیده ایم گفت: امیدواریم تا چند ساعت آینده بتوانیم پایان عملیات اطفای حریق را اعلام کنیم.

 جلال ملکی با اشاره به اینکه در حال حاضر چند تیم آتشنشان در طبقه منفی 2 ساختمان حرارتی وزارت نیرو مستقر شده‌اند، اظهار کرد: تیم‌ها در فاصله زمانی کوتاه مدت با یکدیگر جایگزین می‌شوند و تاکنون موفق شده ایم که محل را ایمن‌سازی کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *