تحقق وعده رشیدپور؛ مدیری امشب مهمان «هفت» + طارمی باز هم پایه‌گذار گل اسنایدر شد – پایگاه اطلاع رسانی

بانی فیلم: یکی از عوامل برنامه «هفت» به خبرنگار بانی فیلم گفت: مهران مدیری امشب مهمان رضا رشیدپور در برنامه «هفت» می شود

پیش از این حمید نعمت الله و هادی مقدم دوست و امین حیایی مهمان این برنامه بودند که با وجود کم تجربگی رشیدپور در اجرای یک برنامه تخصصی سینمایی اما گفت و گوی قابل قبولی به مخاطبان این برنامه ارائه شد.

پیش از این رضا رشیدپور در برنامه «دورهمی» مهمان مدیری بود و حالا میزبان او در یک برنامه زنده تخصصی خواهد بود.
سری جدید برنامه با توجه به حواشی به وجود آمده که از شب گذشته با اجرای رضا رشیدپور آغاز شده است و امشب در دومین برنامه خود میزبان مهران مدیری است.

بانی فیلم: یکی از عوامل برنامه «هفت» به خبرنگار بانی فیلم گفت: مهران مدیری امشب مهمان رضا رشیدپور در برنامه «هفت» می شود.

تحقق وعده رشیدپور؛ مدیری امشب مهمان «هفت» 

——————-

ورزش سه: دیدار دو تیم الغرافه و الخور از چارچوب هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر در حال برگزاری است. مهدی طارمی و سروش رفیعی، لژیونرهای ایرانی این دو تیم هم در ترکیب اصلی الغرافه و الخور حضور دارند
بازی تیم های الغرافه و الخور تا دقیقه 40 با برتری 2 بر صفر به سود زردپوشان دوحه در حال پیگیری است.

طارمی باز هم پایه‌گذار گل اسنایدر شد

در حدود دقیقه 20 این بازی، مهدی طارمی یک فرار پشت محوطه الخور انجام داد و با پرسی که روی مدافع آخر این تیم ایجاد کرد، باعث سردرگمی او و دروازه بان الخور شد. در ادامه پرس طارمی، گلر الخور مجبور شد با دست در بیرون محوطه به توپ ضربه بزند. این صحنه از چشم داور بازی دور نماند و او ضمن اعلام خطا، یک کارت زرد به اندیایه نشان داد.

بدین ترتیب مثل بازی مقابل پاختاکور در پلی آف آسیا، مهدی طارمی در به ثمر رسیدن یکی دیگر از گل های تیمش موثر ظاهر شد.

طبق انتظار همه بازیکنان الغرافه از محل وقوع خطا دور شدند تا وسلی اسنایدر برای زدن ضربه ایستگاهی آماده شود. ستاره هلندی الغرافه هم به زیبایی هر چه تمام تر توپ را به گوشه بالای دروازه فرستاد و نخستین گل تیمش را به ثمر رساند.

ورزش سه: دیدار دو تیم الغرافه و الخور از چارچوب هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر در حال برگزاری است. مهدی طارمی و سروش رفیعی، لژیونرهای ایرانی این دو تیم هم در ترکیب اصلی الغرافه و الخور حضور دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *