ماجرای تست گریم اکبر عبدی و شباهت به ترامپ + کاهش آلودگی هوای تهران طی ۲ روز آینده – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری مهر: عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی و گریمور سینما و تلویزیون ایران شب گذشته ۱۷ بهمن تصویری از تست گریم اکبر عبدی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که شباهتی با چهره دونالد ترامپ دارد و این عکس به سرعت در فضای مجازی چرخید و با توجه به اینکه اسکندری نامی از پروژه ای که این گریم برای آن انجام شده نبرده بود علامت سوال ها بیشتر شد
این چهره پرداز پیشکسوت در پایان گفت: اکبر عبدی مرد هزار چهره است و خوب می توان صورت وی را گریم کرد.

تست گریم اکبر عبدی متعلق به فیلم «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی بوده که بعد از مدتی جواد رضویان جایگزین اکبر عبدی می شود.

اسکندری یادآور شد: به هر ترتیب این تست گریم و ایفای نقش توسط اکبر عبدی نهایی نشد و چون احساس کردم حیف است که دیده نشود آن را منتشر کردم.

وی درباره این گریم و شباهت آن به دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا بیان کرد: قرار نبود اکبر عبدی به عنوان ترامپ گریم شود وگرنه می توانستم چهره او را مثل خود ترامپ گریم کنم بلکه این تست گریم از آنجایی که در یک فیلم طنز بود فقط قرار بود ترامپ را تداعی کند.

خبرگزاری مهر: عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی و گریمور سینما و تلویزیون ایران شب گذشته ۱۷ بهمن تصویری از تست گریم اکبر عبدی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که شباهتی با چهره دونالد ترامپ دارد و این عکس به سرعت در فضای مجازی چرخید و با توجه به اینکه اسکندری نامی از پروژه ای که این گریم برای آن انجام شده نبرده بود علامت سوال ها بیشتر شد.

ماجرای تست گریم اکبر عبدی و شباهت به ترامپ 

عبدالله اسکندری در توضیح این عکس به خبرنگار مهر گفت: این عکس به پروژه ای سینمایی تعلق دارد که چون دیگر از آن گریم استفاده نشد و حیف بود من آن را منتشر کردم.
——————-

خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد و کاهش نسبی میزان آلاینده های جوی در مناطق مختلف استان به ویژه پایتخت در 2 روز آینده خبر داد

بر اساس این گزارش، با عبور موج کم دامنه تراز میانی بر فراز استان، از امشب تا فردا شب افزایش ابر گاهی بارش پراکنده (به خصوص در ارتفاعات ) و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

همچنین فیروزکوه با منفی 4 درجه سانتیگراد و ورامین با 16 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد که طی این مدت، میزان غلظت آلاینده ها به طور نسبی کاهش پیدا کند.

براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان در 2 روز آینده کمی ابری تا ابری با غبار محلی پیش بینی می شود.

دراین گزارش، کمینه و پیشینه دمای هوای تهران در روزهای چهارشنبه، پنجشنه و جمعه به ترتیب (6 و 16)، (4 و 12) و (5 و 13) سانتیگراد پیش بینی شده است.

خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد و کاهش نسبی میزان آلاینده های جوی در مناطق مختلف استان به ویژه پایتخت در 2 روز آینده خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *