پرتغال با غلبه بر اسپانیا، قهرمان فوتسال اروپا شد + اقدام جالب باشگاه رئال در آستانه دیدار سرنوشت – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتسال پرتغال و اسپانیا از ساعت 23:15 شنبه شب در دیدار فینال مسابقات قهرمانى اروپا در اسلونی، به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان وقت‌های اضافه با برتری 3 بر 2 پرتغال به پایان رسید
همچنین تیم ملی روسیه با پیروزی یک بر صفر مقابل قزاقستان، مقام سومی اروپا را کسب کرد.

این مسابقه در پایان 40 دقیقه زمان قانونی بازی با تساوی 2 – 2 خاتمه یافت که کار به وقت‌های اضافه (دو نیمه 5 دقیقه‌ای) کشید. در آخرین دقیقه مسابقه، پرتغال از روی نقطه پنالتی دوم به گل رسید و موفق شد برای اولین بار در تاریخ 11 دوره‌ای این مسابقات، قهرمان فوتسال اروپا شود.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتسال پرتغال و اسپانیا از ساعت 23:15 شنبه شب در دیدار فینال مسابقات قهرمانى اروپا در اسلونی، به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان وقت‌های اضافه با برتری 3 بر 2 پرتغال به پایان رسید.

——————-

ورزش سه: رئال مادرید امشب با نتیجه 5-2 سوسیداد را در هم کوبید تا به بهترین شکل خود را مهیای بازی با پی اس جی کند.

 دو گل از کروس و لوکاس واسکز در کنار هت تریک رونالدو برد شیرینی را نصیب رئال مادرید کرد
ورزش سه: رئال مادرید امشب با نتیجه 5-2 سوسیداد را در هم کوبید تا به بهترین شکل خود را مهیای بازی با پی اس جی کند.

4 روز دیگر برنابئو میزبان بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بین رئال و پی اس جی است. دیداری که برای رئال حکم مرگ و زندگی را دارد و به نوعی بقای زیدان به حذف پی اس جی و در نهایت قهرمانی رئال در اروپا وابسته است.

 دو گل از کروس و لوکاس واسکز در کنار هت تریک رونالدو برد شیرینی را نصیب رئال مادرید کرد.

حرکتی بی سابقه در ورزشگاه برنابئو که نشان از اهمیت فوق العاده بازی با پی اس جی دارد.

هواداران رئال که فصل خوبی را تجربه نکرده اند، امشب خوشحال و با روحیه برنابئو را ترک کردند و حالا با امیدواری بیشتری به بازی با پی اس جی نگاه می کنند.

اقدام جالب باشگاه رئال در آستانه دیدار سرنوشت

پس از سوت پایان بازی، برخلاف همیشه که سرود سنتی رئال از بلندگوهای ورزشگاه برنابئو پخش می شد، این بار سرود لیگ قهرمانان در ورزشگاه طنین انداز شد و سپس گوینده ورزشگاه از هواداران خواست که روز بازی با پی اس جی، حمایتی همه جانبه از تیم به عمل بیاورند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *