واکنش لوئیس انریکه به پیشنهاد جذاب چلسی + IOC: به ورزشکاران ایرانی هم گوشی همراه می‌دهیم – پایگاه اطلاع رسانی

ورزش سه: از لوئیس انریکه به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی آنتونیو کونته در چلسی نام برده می شود.

 آنتونیو کونته در دومین فصل حضورش روی نیمکت چلسی، روزهایی بحرانی را سپری می کند
 آنتونیو کونته در دومین فصل حضورش روی نیمکت چلسی، روزهایی بحرانی را سپری می کند. او که فصل گذشته توانست چلسی را فاتح لیگ برتر کند، در فصل جاری ضمن اختلاف با مدیران باشگاه بر سر خریدهای تابستانی و نیز زمستانی، با چند بازیکن از جمله داوید لوئیز نیز به مشکل خورده است.

او به مسئولان باشگاه لندنی گفته است که پس از اتمام فصل و با کادر فنی مورد اعتماد خود سکان کار را در دست خواهد گرفت. انریکه پس از اتمام قراردادش با بارسلونا گفت که قصد دارد یک سال استرحت کند و اگر مسئولان چلسی با خواسته های او موافقت کنند، فصل بعد او را در این باشگاه خواهیم دید.

در چنین روزهایی و پس از شکست سنگیت 4-1 در زمین واتفورد، بحث برکناری کونته و جانشینی انریکه به جای وی داغ دنبال می شود. در اسپانیا بر این عقیده اند که در صورت حذف چلسی برابر بارسا در لیگ قهرمانان، انریکه جانشین کونته خواهد شد؛ ولی اونینگ استاندارد امروز ادعا کرد که لوئیس انریکه قصد ندارد پیش از اتمام فصل هدایت چلسی را قبول کند و این را به مدیران چلسی نیز اطلاع داده است.

در باشگاه چلسی هنوز بسیاری از اینکه کونته در تابستان قید دیگو کاستا را زد، آزرده خاطر هستند. آبی ها شانسی برای قهرمانی ندارند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگند.

 واکنش لوئیس انریکه به پیشنهاد جذاب چلسی

ورزش سه: از لوئیس انریکه به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی آنتونیو کونته در چلسی نام برده می شود.

——————-

ایسنا: به نقل از بی بی سی، پس از عدم اهدای گوشی‌های سامسونگ به ورزشکاران ایرانی در المپیک زمستانی که اعتراضات زیادی را در پی داشت، کمیته بین المللی المپیک نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد
پیش از این شرکت سامسونگ اعلام کرده بود، کمیته بین المللی المپیک مسئول پخش گوشی ها به عنوان هدیه بین ورزشکاران بوده است.

ایسنا: به نقل از بی بی سی، پس از عدم اهدای گوشی‌های سامسونگ به ورزشکاران ایرانی در المپیک زمستانی که اعتراضات زیادی را در پی داشت، کمیته بین المللی المپیک نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد.

کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرد: گوشی موبایل در اختیار همه ورزشکاران همه کشورهای شرکت‌کننده در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ‌چانگ قرار خواهد گرفت. ایرانی‌ها می‌توانند گوشی‌ها را نگه دارند اما ورزشکاران کره شمالی نه.

وزارت خارجه ایران هم در پی این اقدام سامسونگ اعلام کرد در صورتی که این شرکت عذرخواهی نکند این اتفاق بر روابط تجاری سامسونگ با ایران تاثیر می گذارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *