سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا انتخاب شد + احسان پهلوان و هفدهمین دبل فصل – پایگاه اطلاع رسانی

ورزش سه: لوییجی دی بیاجیو، سرمربی تیم زیر 21 ساله های ایتالیا به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان به شکل موقت انتخاب شد
گرچه مدت هاست از ناکامی آتزوری در راهیابی به جام جهانی و برکناری ونتورا می گذرد، اما علیرغم مطرح شدن نام هایی چون کونته، آنلوتی و مانچینی، هنوز سرمربی لاجوردی پوشان انتخاب نشده و امروز کاستاکورتا به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون خبر داد که برای 3 بازی دوستانه ایتالیا برابر عربستان، انگلیس و آرژانتین، دی بیاجیو به عنوان سرمربی موقت هدایت آتزوری را بر عهده خواهد داشت.

سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا انتخاب شد

ورزش سه: لوییجی دی بیاجیو، سرمربی تیم زیر 21 ساله های ایتالیا به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان به شکل موقت انتخاب شد.

در روزهای اخیر آنچلوتی اعلام کرده که شرایط را برای هدایت تیم ملی مناسب نمی بیند و امروز نیز کونته اذعان داشت فعلا قصد جدایی از چلسی را ندارد.

کاستاکورتا در مصحبه ای ادعا کرد هنوز زمان برای جمع بندی و تصمیم گیری وجود دارد و اگر نتایج دی بیاجیو در این 3 بازی مناسب باشد، ممکن است او نیز به عنوان یکی از گزینه ها مطرح شود.

——————-

ورزش سه: احسان پهلوان مهاجم تراکتورسازی که برای گذراندن دوران خدمت سربازی خود در نیم فصل به این تیم پیوسته با دو گلی که مقابل پدیده به ثمر رساند هفدهمین دبل این فصل را به نام خود ثبت کرد
ورزش سه: احسان پهلوان مهاجم تراکتورسازی که برای گذراندن دوران خدمت سربازی خود در نیم فصل به این تیم پیوسته با دو گلی که مقابل پدیده به ثمر رساند هفدهمین دبل این فصل را به نام خود ثبت کرد.

جالب است بدانید علی علیپور با 3 دبل مقابل استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان و پیکان رکوردار دبل در لیگ هفدهم است.

احسان پهلوان و هفدهمین دبل فصل

او که در هفته شانزدهم و اولین بازی خود با پیراهن تراکتورسازی در مصاف با استقلال خوزستان اولین گلش را برای تبریزی ها به ثمر رسانده بود، با این دو گل، جمع گلهای زده اش را به عدد 3 رساند. پهلوان از زمان پیوستن به تراکتورسازی در همه 7 دیدار دور برگشت تبریزی ها به طور کامل بازی کرده و از مهره های اصلی تیمش به حساب می آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *