فرودگاه چارلزتون در آمریکا تخلیه شد + کنایه هواداران پرسپولیس به سپاهان در آزادی – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری مهر : به نقل از رویترز، پلیس کارولینای جنوبی آمریکا از تخلیه فرودگاه چارلزتون این ایالت در پی کشف یک بسته مشکوک در محوطه فرودگاه خبر داد
پلیس همچنین اعلام کرده که در حال رسیدگی به پرونده این بسته مشکوک است.

فرودگاه چالزتون نیز با ارسال پیامی در حساب توئیتری خود اعلام کرد: مقام های پلیس در حال بررسی بسته مشکوک در فرودگاه هستند. تا این لحظه هیچ جزئیاتی منتشر نشده است.

خبرگزاری مهر : به نقل از رویترز، پلیس کارولینای جنوبی آمریکا از تخلیه فرودگاه چارلزتون این ایالت در پی کشف یک بسته مشکوک در محوطه فرودگاه خبر داد.
بر اساس گزارش های رسیده، گفته می شود این بسته مشکوک ساعت ۵:۲۳ صبح به وقت محلی در فرودگاه کشف شده و همین امر منجر به تخلیه فرودگاه به دستور مامورین شده است.

——————-

ورزش سه: سپاهان که یکی از پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می‌شود، در لیگ هفدهم وضعیت اسفباری را دنبال می‌کند
هواداران پرسپولیس اما در استادیوم آزادی امروز این وضعیت اسفبار را با شعارهای عجیب و غم انگیز اشاره کردند. شعارهایی که در آن کری خوانی شدید همراه با درخواست برای بقای سپاهان وجود داشت :” سپاهان قهرمان تو لیگ برتر بمان” و همچنین شعار ” سپاهان با لیگ برتر دیگه بای بای”.

ورزش سه: سپاهان که یکی از پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می‌شود، در لیگ هفدهم وضعیت اسفباری را دنبال می‌کند.

 هواداران سپاهان که لیگ را با توجه به جذب مهره‌های جالب توجه با داعیه قهرمانی آغاز کرده بودند و انتشار عکسی از کانون هواداران آنها که  به پایان موفقیت‌های استقلال و پرسپولیس و بازگشت قهرمانانه‌ آنها اشاره داشت با حواشی زیادی همراه شده بود، اکنون در قعر جدول حاضر شده است. اتفاقی که باعث شده تا آنها نه از شانس قهرمانی که حتی اکنون تنها برای بقا در جدول بجنگند.

سپاهانی که روزگاری در استادیوم آزادی برتری چهار گله و قهرمانی را جشن گرفته بود، اینبار در آزادی با نتایج خود کاری کرد تا هواداران وفادارش هم نایی برای کری خوانی نداشته باشند و با حسرت تنها به گذشته فکر کنند و امیدوار به آینده باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *