مهرام فینالیست شد و فرار کرد! + رضایت خرید گران‌قیمت سیتی از شروع رویایی – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: تیم مهرام تهران در دیدار پنجم پلی آف مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال توانست پتروشیمی بندر امام را در سالن اندیشه این شهر با نتیجه 106 بر 94 شکست دهد و حریف شهرداری تبریز در فینال شود
نتایج کوارترهای این بازی 28 بر 21، 20 بر 18، 20 بر 38 و 26 بر 29 بود.

خبرگزاری تسنیم: تیم مهرام تهران در دیدار پنجم پلی آف مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال توانست پتروشیمی بندر امام را در سالن اندیشه این شهر با نتیجه 106 بر 94 شکست دهد و حریف شهرداری تبریز در فینال شود.

بازیکنان مهرام در پایان این بازی به دلیل پرتاب صندلی توسط تماشاگران پتروشیمی به سمت رختکن فرار کردند!

به این ترتیب فینال لیگ برتر بسکتبال بین دو تیم شهرداری تبریز و مهرام تهران برگزار خواهد شد.

جاکوب پولن 30 و آرنت مولتری 27 امتیاز برای مهرام و دومینیک جونز 30 و گانی لاوال 29 امتیاز برای پتروشیمی، مدافع عنوان قهرمانی کسب کردند.

——————-

ورزش سه: آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی و جدید منچستر از اینکه برای اولین بار برای تیمش به میدان رفته ابراز خوشحالی کرد
لاپورته که اولیل هفته جاری با مبلغ 70 میلیون یورو از بیلبائو راهی سیتی شد، دیشب و در جریان دیدار برابر وست بروم در ترکیب اصلی سیتیزن ها قرار گرفته و به همراه دیگر ارکان خط دفاعی موفق شد دروازه تیمش را در اولین تجربه بسته نگه دارد و سیتی در نهایت با 3 گل پیروز شد.

رضایت خرید گران‌قیمت سیتی از شروع رویایی

لاپورته گفت: “همیشه انجام اولین بازی برای تیم جدید بسیار ویژه است و پپ گواردیولا دیروز به من گفت که بعد از ظهر در ترکیب سیتی قرار خواهی گرفت. اگرچه من فقط یک جلسه در تمرینات سیتی شرکت کرده بوم، اما نمی توانستم برای انجام اولین بازی خود صبر کنم و همه چیز برای من بسیار خوب پیش رفت.”

ورزش سه: آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی و جدید منچستر از اینکه برای اولین بار برای تیمش به میدان رفته ابراز خوشحالی کرد.

لاپورته همچنین در مورد جذب مارتینز مدافع سوسیداد از سوی بیلبائو به عنوان جانشین او گفت: “خرید خوبی انجام شد و اگر رقابت در تیم باشد بهتر است. من هرگز بیلبائو را فراموش نخواهم کرد.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *