مدارس تهران تعطیل شد + هشدار مدیر دورتموند به دمبله‌های آینده – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری ایسنا: کلیه مقاطع تحصیلی تهران و شهرستانهای استان تهران با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران و به علت تداوم آلودگی هوا فردا چهارشنبه تعطیل است
بر اساس گزارش سایت استانداری تهران، دستگاه ها موظفند با مرخصی بانوان باردار و مادرانی که فرزند آنها بخاطر تعطیلی در منزل هستند. موافقت کنند.

خبرگزاری ایسنا: کلیه مقاطع تحصیلی تهران و شهرستانهای استان تهران با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران و به علت تداوم آلودگی هوا فردا چهارشنبه تعطیل است.
براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران که با حضور استاندار و اعضای کمیته برگزار شد، کلیه مقاطع تحصیلی استان تهران در دو نوبت صبح و عصر به جز در فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل اعلام شد.

فردا( چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه)کلیه مقاطع تحصیلی استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل اعلام شد.

——————-

ورزش سه: باشگاه دورتموند دو ستاره بزرگ خود را در تابستان و زمستان امسال از دست داد.

 ابتدا عثمان دمبله بود که تابستان از حضور در تمرینات دورتموند خودداری کرد و دست به اعتصاب زد
 ابتدا عثمان دمبله بود که تابستان از حضور در تمرینات دورتموند خودداری کرد و دست به اعتصاب زد. دورتموندی ها تلاش زیادی کردند تا مانع جدایی او شوند؛ اما ستاره فرانسوی در نهایت موفق شد به بارسلونا بپیوندد.

چند ماه بعد اتفاقی مشابه برای اوبامیانگ رخ داد با این تفاوت که ستاره گابنی بر خلاف دمبله دست به اعتصاب نزد؛ ولی غیبت های هر از چند گاه او در تمرینات و افت کیفی او درون زمین در نهایت باشگاه را مجاب ساخت تا با انتقالش به آرسنال موافقت کند.

هشدار مدیر دورتموند به دمبله‌های آینده

هانس یواخیم واتسکه، مدیر دورتموند برای جلوگیری از تکرار اتفاقات اینچنینی روز پنجشنبه در تمرین تیم حضور یافته و با بازیکنان صحبت کرده است.

ورزش سه: باشگاه دورتموند دو ستاره بزرگ خود را در تابستان و زمستان امسال از دست داد.

او در همین رابطه به اشپیگل گفت:« با بازیکنان رودررو حرف زدم و آنها می دانند که از این پس چه سرنوشتی در انتظار کسانی است که بخواهند مثل دمبله و اوبامیانگ رفتار کنند، خواهد بود. هشدار جدی دادم که اگر کسی بخواهد اعتصاب کند یا عامدانه در زمین کم بگذارد، به سکوها تبعید خواهد شد و نه تنها با جدایی اش موافقت نمی شود که باید عواقب تلخ نافرمانی خود را نیز بپذیرد.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *