واکنش سیمئونه به عصبانیت هواداران از گریزمان + برتری استقلال برابر جوانانش – پایگاه اطلاع رسانی

ایسنا: ‌به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته‌ بیست و دوم لالیگا با یک گل والنسیا را شکست داد و توانست فاصله‌اش را با بارسلونا صدرنشین به ۹ امتیاز برساند
در لحظات پایانی این بازی آنتوان گریزمان حمله تیم خود را به علت کنترل بازی متوقف  کرد، این قضیه باعث خشم هواداران شد. تماشاگران به او اعتراض کردند و مهاجم فرانسوی از این اتفاق عصبانی شد.

ایسنا: ‌به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته‌ بیست و دوم لالیگا با یک گل والنسیا را شکست داد و توانست فاصله‌اش را با بارسلونا صدرنشین به ۹ امتیاز برساند. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت‌: برابر یکی از بهترین تیم‌های لالیگا بازی کردیم. ما تیم برتر بودیم و خیلی خوب بازی را پیش بردیم. حمله‌های ما در نیمه اول زهردار نبود. در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و توانستیم به گل برسیم.
سرمربی آرژانتینی در این رابطه اظهار کرد: بین تماشاگران و بازیکنان رابطه خوبی بر قرار بود، گریزمان خیلی خوب بازی  کرد و به خوبی دنیل پارخو را پوشش داد. او تنها نتوانست از موقعیت‌های گلی که داشت بهره ببرد. گریزمان در جایی که نیاز به حمله نبود آن را متوقف کرد. از او دفاع نمی‌کنم تنها به کاری که باید انجام می‌داد اشاره کردم. فکر می‌کنم همه هواداران از پیروزی به دست آمده خشنود هستند. گریزمان انتخاب درستی کرد و منطقی است که هواداران خواهان پیروزی باشند و اکنون همه از کسب سه امتیاز به دست آمده خوشحال هستیم.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه‌ اظهار کرد: تنها یک هدف داریم و آن ادامه‌ روند رو به رشدمان است. امیدواریم بازی به بازی پیشرفت کنیم. بازی خیلی خوبی برابر والنسیایی که فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته است به نمایش گذاشتیم. توانستیم بازی مورد نظرمان را به اجرا بگذاریم.

——————-
ایسنا: تیم فوتبال استقلال دیروز (یک‌شنبه) در مقابل ذوب آهن اصفهان تن به شکست ۲ بر یک داد. تمرین ریکاوری آبی‌های پایتخت امروز از ساعت ۱۲:۳۰ در مجموعه صنایع دفاع برگزار شد
ایسنا: تیم فوتبال استقلال دیروز (یک‌شنبه) در مقابل ذوب آهن اصفهان تن به شکست ۲ بر یک داد. تمرین ریکاوری آبی‌های پایتخت امروز از ساعت ۱۲:۳۰ در مجموعه صنایع دفاع برگزار شد.
جابر انصاری (۲ بار) و فردین نجفی فرشید اسماعیلی دروازه تیم جوانان استقلال را باز کردند و در طرف مقابل مهدی دانشی و امیرحسین جمالی دو گل تیم جوانان استقلال را به ثمر رساندند.

این دیدار در نهایت با برتری ۴ بر ۲ تیم بزرگسالان استقلال به پایان رسید.

ارشیا بابازاده، پادوانی، آرمین سهرابیان، علی شفیع، امیر حسین کارگر، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، سرور جپاروف، حسین حیدری، جابر انصاری و فردین نجفی در  ترکیب اصلی استقلال وارد زمین شدند.

در این تمرین ملی‌پوشان استقلال برای ریکاوری زیر نظر مربیان تیم ملی بودند و سایر کسانی که دیروز برای استقلال بازی کرده بودند، ریکاوری کردند و سایر بازیکنان در مصافی تدارکاتی مقابل تیم جوانان استقلال قرار گرفتند.

نکته قابل توجه در این مصاف تدارکاتی بازی کردن یک نیمه‌ای جپارف بود و انتظار می‌رود که این بازیکن مشکلی برای بازی با سپیدرود رشت نداشته باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *