حاشیه‌های تمرین امروز استقلالی‌ها + پوئل: ریاض محرز از فکرش صحیح استفاده کند – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری فارس:تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال بعد از شکست سپیدرود از ساعت 11:30 امروز در ورزشگاه صنایع دفاع و پشت درهای بسته برگزار شد
خبرگزاری فارس:تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال بعد از شکست سپیدرود از ساعت 11:30 امروز در ورزشگاه صنایع دفاع و پشت درهای بسته برگزار شد.
*اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره آبی‌پوشان در محل تمرین امروز حضور داشت. وی برای دقایقی با شفر به صحبت پرداخت.

*سید حسین حسینی با چشمی کبود در تمرین امروز استقلال حاضر شد. دروازه بان استقلال به خاطر برخورد با مهاجم سپیدرود دچار آسیب دیدگی شده است

*بازیکنانی که در دیدار روز گذشته در ترکیب اصلی حضور داشتند بعد از 20 دقیقه محل تمرین را ترک کردند. بیقه بازیکنان زیر نظر کادر فنی کار تاکتیکی انجام دادند.

تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه تهران را به مصد قطر ترک‌ خواهد کرد. قرار است آبی پوشان بعد از بازی با الریان در قطر بمانند و سپس برای برگزاری بازی با الهلال عربستان از قطر راهی عمان شوند.

*پیش از شروع تمرین امروز بازیکنان در خصوص دیدار روز گذشته با سپیدرود و اتفاقات آن بازی با هم صحبت کردند.

*دروازه‌بانان تیم استقلال زیر نظر اشکان نامداری تمرین کردند.

——————-
خبرگزاری فارس: ریاض محرز از ماه ژانویه که فرصت نقل وانتقالات زمستانی وجود داشت، برای لستری‌ها بازی نکرده است.وی به نشانه اعتراض به خاطر عدم انتقال به تیم منچسترسیتی، در تمرینات شرکت نکرد
وی در خواست انتقال به جمع آبی‌‌های آسمانی داشت که باشگاهش با این چنین درخواستی موافق نبود.موردی که البته باعث تنش میان او و باشگاهش شد.

خبرگزاری فارس: ریاض محرز از ماه ژانویه که فرصت نقل وانتقالات زمستانی وجود داشت، برای لستری‌ها بازی نکرده است.وی به نشانه اعتراض به خاطر عدم انتقال به تیم منچسترسیتی، در تمرینات شرکت نکرد.
در این مورد کلود پوئل، سرمربی فرانسوی لستری‌ها اظهار داشت:فکر می‌کنم نگاه به جلو برای همه بسیار حائزاهمیت است.ریاض بازیکنی خارق‌العاده است که فوتبال را خیلی دوست دارد.او شیفته رفاقت با دوستان و هم‌تیمی‌هایش است.فکر می‌کنم نگه داشتن همه بازیکنان در شرایط کنونی، به هرحال امری سخت است.پس بهترین راه این است که او به تیم بازگردد و از فوتبال لذت ببرد.

وی تصریح کرد:امیدوارم ریاض برای آینده،‌صحیح فکر کند و صحیح هم رفتار کند. من از بازگشت او استقبال می‌کنم.

ماهرز ۳۵ گل در ۱۲۷ بازی در لیگ برتر زده و ۲۴ پاس گل نیز داده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *