اولین تمرین تیم ملی در سالن مسابقه با قزاقستان + نشت اطلاعات تازه در مورد آیفون ایکس پلاس – پایگاه اطلاع رسانی

ایسنا: ملی پوشان بسکتبال ایران که فردا در پنجره دوم رقابت های انتخابی جام جهانی مهمان قزاقستان هستند عصر امروز در سالن مسابقه دست به توپ شدند و تمرین کردند
این مسابقه در سالن ساریارکا آستانه برگزار می شود که مجموعه اختصاصی دوچرخه سواری است و قرار است این مسابقه بسکتبال در آن برگزار شود.

اولین تمرین تیم ملی در سالن مسابقه با قزاقستان

اولین تمرین تیم ملی در سالن مسابقه با قزاقستان

اولین تمرین تیم ملی در سالن مسابقه با قزاقستان

اولین تمرین تیم ملی در سالن مسابقه با قزاقستان

ملی پوشان بسکتبال امروز یک ساعت و نیم در این سالن تمرین کردند و محور اصلی برنامه هایشان کارهای دفاعی بود.

ایسنا: ملی پوشان بسکتبال ایران که فردا در پنجره دوم رقابت های انتخابی جام جهانی مهمان قزاقستان هستند عصر امروز در سالن مسابقه دست به توپ شدند و تمرین کردند.

دوازده بسکتبالیست تیم ملی زیر نظر کادرفنی سیستم ها را نیز مرور کردند و فردا ساعت ١١ تمرین بعدی خود را برگزار می کنند و ساعت ١٧:٣٠ به وقت تهران برابر قزاقستان بازی خواهند.

——————-

خبرگزاری مهر: در حالی که اخباری در مورد عرضه سه مدل تازه از گوشی آیفون در سال جاری میلادی منتشر شده، حالا تصاویری از نمایشگر آیفون ایکس پلاس دست به دست در فضای مجازی می گردد

به گزارش اوبرگیزمو، پیش از این ادعا شده بود که از سه مدل جدید آیفون یکی دارای نمایشگر ال سی دی ارزان قیمت تر و دو تای دیگر آیفون ایکس و آیفون ایکس پلاس نام خواهند گرفت و تفاوتشان با هم استفاده از نمایشگر بزرگ تر در آیفون ایکس پلاس است.

خبرگزاری مهر: در حالی که اخباری در مورد عرضه سه مدل تازه از گوشی آیفون در سال جاری میلادی منتشر شده، حالا تصاویری از نمایشگر آیفون ایکس پلاس دست به دست در فضای مجازی می گردد.

برخی سایت های خبری تصاویری از نمایشگر مورد استفاده در آیفون ایکس پلاس را منتشر کرده اند که باعث شده شایعه تولید این گوشی جدی تر از همیشه در فضای مجازی شنیده شود.

نشت اطلاعات تازه در مورد آیفون ایکس پلاس

ظاهرا این تصویر مربوط به کارخانه تولید نمایشگرهای شرکت ال جی در کشور ویتنام است و اگر صحت آن ثابت شود می توان منتظر بود که اپل سه مدل باکیفیت آیفون جدید خود را در آینده نه چندان دور روانه بازار کند.

ال جی از مدتی قبل یکی از تولیدکنندگان نمایشگرهای OLED مورد استفاده در گوشی آیفون بوده است و انتشار عکس یادشده نشان می دهد همکاری دوطرف ادامه خواهد یافت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *