شهریاری: استقلال در حق منصوریان بد کرد – پایگاه اطلاع رسانی

خبر ورزشی: سالن همایش‌های رایزن در آجودانیه تهران یک‌شنبه شب پذیرای جمعی از برترین رستوران‌دارهای تهران بود

از دیگر مهمانان شناخته شده البته در عرصه هنر که در این مراسم شرکت داشتند می‌توان به اسامی بهنوش بختیاری، سام نوری (خواهرزاده محمدعلی فردین) و یوسف تیموری اشاره کرد.

شهریاری گفت: «من پرسپولیسی هستم اما معتقدم باید ملی‌گرا باشیم و قدر نیروهای خودمان را بدانیم». او گفت: «شک ندارم این استقلال همان تیمی است که منصوریان ساخته و پرداخته کرد ولی وقتی زمان دیدن ثمره‌‌اش شد تیم را از او گرفتند و به یک چشم‌آبی دادند. متأسفانه ما خودمان با دست خودمان نیروی بومی را طرد و جا را برای خارجی‌ها باز می‌کنیم. امثال منصوریان‌ها در این کشور کم نیستند که این‌چنین با روی بد باشگاهی که به آن عشق می‌ورزند مواجه می‌شوند».

شهریاری که همیشه با دیدن استقلالی‌ها به ویژه در نزدیکی شهرآورد برای آنها کری‌خوانی می‌کند و کم هم نمی‌آورد این بار در قامت حامی مربیان وطنی، تمام‌قد از منصوریان و خدماتی که در استقلال انجام داده دفاع(!) و به باشگاه استقلال و به‌طور کلی سیاست مرغ همسایه غاز است انتقاد کرد.

خبر ورزشی: سالن همایش‌های رایزن در آجودانیه تهران یک‌شنبه شب پذیرای جمعی از برترین رستوران‌دارهای تهران بود. این مراسم که به میزبانی «مستر تستر» برپا شده بود برای معرفی و رونمایی از برندهای غذایی مطرح در این صنعت برگزار شد که البته با توجه به نزدیکی‌‌اش به شهرآورد و حضور یک استقلالی سرشناس در جمع رستوران‌دارها بدون بحث فوتبالی به پایان نرسید!

علیرضا منصوریان که در غرب، شرق و شمال تهران رستوران‌های زنجیره‌ای دارد یکی از مدعوین در این مراسم بود که به اتفاق تعدادی از مدیران لاکچری این صنعت، گرد هم آمده بودند. البته او تنها فوتبالی این مراسم نبود چون محمد دایی هم سه‌شنبه شب آنجا بود.

با پایان این نطق حمایتی، علیرضا منصوریان از جای خود برخاست و به طرف شهریاری رفت. او را به آغوش کشید و بابت حمایتش از او تشکر کرد و از همه خواست شهریاری را تشویق کنند و به یکباره سالن جوی کاملاً متفاوت با قبل پیدا کرد.

در بخشی از این مراسم وقتی محمود شهریاری، مجری پرسپولیسی برنامه متوجه علیرضا منصوریان بین حضار شد بحث را برای دقایقی کاملاً فوتبالی کرد.

نکته جالب توجه درباره منصوریان در این مراسم (4 روز قبل از شهرآورد 86) این بود که خیلی‌ها می‌خواستند از او درباره شهرآورد سؤال بپرسند ولی او با ترفندی که در این مدت پیش گرفته باز هم تن به حرف زدن درباره استقلال نداد!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *