محرومیت باشگاه ترکیه‌ای از پنجره نقل‌ و انتقالاتی + درخشش ادامه‌دار طارمی در لیگ ستارگان – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی فیفا اعلام کرد که باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه از جذب بازیکن در یک پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شده است
خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی فیفا اعلام کرد که باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه از جذب بازیکن در یک پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شده است.

فیفا محرومیت باشگاه ترابوزان از جذب بازیکن در یک پنجره نقل‌وانتقالاتی را در سطح کشور ترکیه و بین‌المللی اعلام کرد.

محرومیت باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه از سوی فیفا به خاطر بدهی سنگین بابت انتقال ترنچین، بازیکن اهل کرواسی است. این باشگاه ترکیه‌ای تا روز 29 ماه ژانویه سال جاری میلادی برای پرداخت بدهی خود فرصت داشت اما اقدامی نکرد.

——————-

ایسنا: در ادامه هفته بیستم لیگ ستارگان قطر، در حساس‌ترین بازی الغرافه با درخشش دو ستاره جدید خود یعنی طارمی و وسلی اسنایدر توانست به پیروزی برسد

ایسنا: در ادامه هفته بیستم لیگ ستارگان قطر، در حساس‌ترین بازی الغرافه با درخشش دو ستاره جدید خود یعنی طارمی و وسلی اسنایدر توانست به پیروزی برسد. الغرافه که در ورزشگاه خانگی السیلیه به میدان رفت با سه گل بازی را به سود خود به پایان رساند تا به روند خوبش در نیم فصل دوم ادامه دهد.

گل‌های الغرافه را در این دیدار وسلی اسنایدر(دو گل) و مهدی طارمی به ثمر رساندند. طارمی در دقیقه 45 با پاس اسنایدر توانست برای تیمش گلزنی کند.

طارمی در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و در دقیقه 71 بازی تعویض شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *