شعار هواداران تراکتور علیه بازیکنان و مدیریت + تبریک خاص طارمی برای قهرمانی پرسپولیس – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان از ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز شد که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان تبریزی به پایان رسید
* هواداران تبریزی در ادامه علیه آجورلو شعار دادند و خواهان جدایی مدیرعامل تراکتورسازی از این باشگاه شدند.

* هواداران تراکتورسازی پس از گل برتری تیم‌شان باز هم شعارهای خود را علیه مدیریت باشگاه ادامه دادند.

* برخی از هواداران تراکتورسازی از دقیقه 32 شروع به سر دادن شعار « پیراهن قرمز، غیرت می‌خواهد» کردند که این موضوع با واکنش سایر هواداران روبه‌رو شد که اعتقاد داشتند برای شعار دادن زود است.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان از ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز شد که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان تبریزی به پایان رسید.

——————-

ورزش سه: مهدی طارمی، آقای گل دو فصل گذشته سرخپوشان که در نیم فصل لیگ هفدهم و بعد از پایان دوران محرومیتش راهی لیگ ستارگان قطر و تیم الغرافه قطر شده است، با مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس آن را به هواداران این تیم تبریک گفت
تبریک خاص طارمی برای قهرمانی پرسپولیس

طارمی که با آماری موفق از حیث گلزنی در دو فصل اخیر در ترکیب پرسپولیس نقش موثری در جمع سرخپوشان ایفا کرده بود، بعد از جدایی و انتقال به الغرافه نیز از حیث مالی شرایط مناسبی را نصیب پرسپولیس کرده است.

ورزش سه: مهدی طارمی، آقای گل دو فصل گذشته سرخپوشان که در نیم فصل لیگ هفدهم و بعد از پایان دوران محرومیتش راهی لیگ ستارگان قطر و تیم الغرافه قطر شده است، با مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس آن را به هواداران این تیم تبریک گفت.

طارمی که با توجه به ترک نابهنگام و البته ماجرای مربوط به محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس با جبهه خاصی از سوی هواداران مواجه است، با خطاب قرار دادن خود به عنوان یک هوادار این حق را برای خود قائل شده تا از قهرمانی پرسپولیس شاد و آن را تبریک بگوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *