باقری و برزای همسفر استقلال در سفر به کویت + عشق شرقی با «در انتظار گودو» تلفیق شد – پایگاه اطلاع رسانی

ورزش سه: با تصمیم وینفرد شفر و تایید کادر پزشکی استقلال فرشید باقری و بهنام برزای دو بازیکن مصدوم استقلال برای دیدار با الهلال عربستان در کویت به این کشور سفر می کنند
برزای به تازگی به تمرینات اضافه شده اما باقری همچنان از تمرینات استقلال دور است و نمی تواند با این تیم تمرین کند اما با توجه به غیبت چشمی و ابراهیمی، سرمربی استقلال این بازیکن را با کاروان تیم به کویت خواهد برد.

ورزش سه: با تصمیم وینفرد شفر و تایید کادر پزشکی استقلال فرشید باقری و بهنام برزای دو بازیکن مصدوم استقلال برای دیدار با الهلال عربستان در کویت به این کشور سفر می کنند.

به نظر می رسد برزای می تواند در این دیدار استقلال را همراهی کند اما فرشید باقری برای حضور 90 دقیقه ای در زمین مسابقه با مشکل رو به رو است و شاید شفر این بازیکن را برای مرحله بعدی مسابقات آسیایی حفظ کند.

——————-

خبرگزاری مهر: نمایش «عشق شرقی گودو» عنوان اثری به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل حاجی علی خانی قرار است از ۲۶ فروردین در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود
همچنین ابوالفضل حاجی علی خانی معتقد است که «عشق شرقی گودو» یک اثر کمدی است که شاید عرفانی – تاریخی باشد، در عین حال نقدی اجتماعی نیز به همراه دارد و در کل تلفیقی از سلوک عشق در شرق و تم نمایشنامه «در انتظار گودو» است.

خبرگزاری مهر: نمایش «عشق شرقی گودو» عنوان اثری به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل حاجی علی خانی قرار است از ۲۶ فروردین در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود. این نمایش به گفته نویسنده و کارگردان آن، برداشت آزادی از نمایشنامه «در انتظار گودو» اثر ساموئل بکت و «هفت شهر عشق» عطار نیشابوری است.

مجید آهنگران، ابوالفضل حاجی علی خانی، محسن زرآبادی، افشین غیاثی و نسا یوسفی بازیگران نمایش «عشق شرقی گودو» هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *