پرمخاطب‌ترین بازیگر در رسانه‌های اجتماعی + ایران دوازدهمین بازار بزرگ خودرو در جهان شد – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: ویل اسمیت موفق شد با عبور از دواین جانسون که مدت‌ها بود راس فهرست بازیگران پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی را در اختیار داشت، در جایگاه نخست قرار بگیرد و و او را به مکان دوم براند
فیلمی از گفتگوی اسمیت با یک زن ربات به نام سوفیا در چند روز اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

پرمخاطب‌ترین بازیگر در رسانه‌های اجتماعی

در حالی اسمیت این جایگاه را کسب کرده که دواین جانسون از ۲۰ فوریه در مکان نخست جای داشت. مایلی بابی بارون، زندایا و کوین هارت در مکان‌های بعدی جای دارند.

گل گدوت بازیگر «زن شگفت‌انگیز» در مکان دهم جای دارد و فین ولف‌هارد در مکان هشتم ایستاده است.

برمبنای اطلاعاتی که از شمار مخاطبان در فیس‌بوک، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و گوگل پلاس به دست آمده، اسمیت این جایگاه را کسب کرده است.

خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: ویل اسمیت موفق شد با عبور از دواین جانسون که مدت‌ها بود راس فهرست بازیگران پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی را در اختیار داشت، در جایگاه نخست قرار بگیرد و و او را به مکان دوم براند.

داو کمرون که هفته پیش سیزدهم بود این هفته مکان ششم را اشغال کرده است.

لوسی هیل در مکان هفتم است و رایان رینولدز در مکان نهم جای دارد تا دومین هفته حضورش در میان ۱۰ بازیگر راس فهرست را تجربه کند. نمایش تریلر جدید فیلم «ددپول۲» موجب این توجه در شبکه‌های اجتماعی به وی شده است.

——————-

خبرگزاری مهر: سازمان بین المللی سازندگان وسایل نقلیه موتوری از فروش یک میلیون و ۷۱۸ هزار و ۵۶۵ دستگاه خودرو نو در ایران طی سال میلادی گذشته خبر داد
بر اساس این گزارش، فروش خودرو در بازار ایران طی این سال نسبت به سال پیش از آن رشد ۱۸ درصدی داشته است. در سال ۲۰۱۶ بالغ بر یک میلیون و ۴۴۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو نو در بازار ایران به فروش رسیده بود.

همچنین درحالی بیش از ۱.۷ میلیون دستگاه خودرو در ایران طی سال ۲۰۱۷ به فروش رسیده است که کل تولید خودرو در ایران طی این سال حدود ۱.۵ میلیون دستگاه گزارش شده است. از سویی دیگر، کل خودرو به فروش رفته در دنیا طی این سال ۹۶ میلیون و ۸۰۴ هزار دستگاه بوده که بازار ایران ۱.۷ درصد از این رقم را به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است، ایران دوازدهمین بازار بزرگ خودرو در جهان طی سال ۲۰۱۷ بوده است. چین، آمریکا و ژاپن به ترتیب در رتبه های اول تا سوم از این نظر قرار داشته اند. در عین حال، میزان ۲۹ میلیون دستگاه خودرو در چین طی سال ۲۰۱۷ به فروش رسیده و این رقم برای آمریکا ۱۷ میلیون دستگاه و برای ژاپن ۵ میلیون دستگاه بوده است.

خبرگزاری مهر: سازمان بین المللی سازندگان وسایل نقلیه موتوری از فروش یک میلیون و ۷۱۸ هزار و ۵۶۵ دستگاه خودرو نو در ایران طی سال میلادی گذشته خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *