عامل اصلی گرانی گوشت قرمز + مربی سابق پرسپولیس، خبر جنجالی را تکذیب کرد – پایگاه اطلاع رسانی

باشگاه خبرنگاران جوان: منصور پوریان رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده در گفتگو با خبرنگار، با انتقاد از افزایش قیمت گوشت در خرده فروشی ها اظهار کرد: هم اکنون نرخ هر کیلو لاشه داخلی بره سنگین بدون دنبه 34 هزار تومان و لاشه بره سبک 38 هزار تومان در عمده فروشی ها عرضه می شود و تنها سودجویی خرده فروشان علل اصلی گرانی است

رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده ادامه داد: صادرات دام به صورت مشروط انجام می شود به گونه ای که لاشه های سنگین بدون تقاضا در داخل به بازارهای هدف صادر می شود که این امر هیچ ارتباطی به گرانی ندارد.

به گفته وی؛ با وجود واردات مستمر گوشت گرم و فراوانی ذخیره گوشت منجمد در سردخانه ها، مشکلی در توزیع وجود ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: منصور پوریان رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده در گفتگو با خبرنگار، با انتقاد از افزایش قیمت گوشت در خرده فروشی ها اظهار کرد: هم اکنون نرخ هر کیلو لاشه داخلی بره سنگین بدون دنبه 34 هزار تومان و لاشه بره سبک 38 هزار تومان در عمده فروشی ها عرضه می شود و تنها سودجویی خرده فروشان علل اصلی گرانی است.

پوریان با اشاره به اینکه رقم صادرات دام چندان نیست، بیان کرد: براین اساس اظهار نظر برخی افراد مبنی بر آنکه صادرات دام منجر به کمبود و گرانی گوشت در بازار شده است را رد می کنم چرا که تنها دام های سنگین مانده روی دست پرواربندها صادر می شود.

پوریان نرخ هر کیلو دام زنده 16 تا 17 هزار تومان اعلام کرد و افرود: هم اکنون هر کیلو دام زنده با نرخ قبل در میادین عرضه می شود، در حالیکه برخی خرده فروشان افزایش قیمت دام زنده را دلیل اصلی گرانی گوشت در روزهای اخیر می دانند.

به گفته وی؛ خرده فروشان در طول سال به بهانه های مختلف اقدام به افزایش نرخ گوشت در بازار می‌کنند که انتظار می رود با اعمال نظارت های بیشتر از افزایش قیمت غیر منطقی جلوگیری شود.

——————-

خبرآنلاین: بین هواداران پرسپولیس این طور عنوان شده که سرتن چوک دستیار سابق برانکو ایوانکویچ مشغول بازی پشت پرده است تا صادق محرمی را از پرسپولیس جدا کند
چوک اضافه کرد: «آن زمان بود که بحث صادق محرمی پیش آمد و من فقط به عنوان مشاوره به مدیران باشگاه دیناموزاگرب گفتم بازیکنی با این مشخصات در پرسپولیس بازی می کند. آنها به تهران آمدند و 3 بازی محرمی را دیدند و این بازیکن در لیست خرید باشگاه قرار گرفت. پس از آن، هرگز دخالتی در سایر اتفاقات نداشتم. اگر محرمی به دیناموزاگرب برود، من کوچک ترین نقشی در این انتقال نداشته ام. این را می گویم تا دیگر بحث جدیدی در مورد من پیش نیاید.»

 این مربی اما در پاسخ به تماس کوتاهی از سوی ما گفت: «این حرف ها را قبول ندارم. من هیچ نقشی در این مسائل نداشته و ندارم. حتی نمی دانم که قرار است محرمی به دیناموزاگرب برود یا نه. تنها مساله ای که پیش آمد، یک روز مدیران باشگاه دیناموزاگرب با من تماس گرفتند تا از من در مورد تجربیاتم هنگام کار با بازیکنان ایرانی صحبت کنیم تا شاید بتوانم به آنها در مورد جذب این بازیکنان و حضورشان در لیگ کرواسی مشورت بدهم.»

خبرآنلاین: بین هواداران پرسپولیس این طور عنوان شده که سرتن چوک دستیار سابق برانکو ایوانکویچ مشغول بازی پشت پرده است تا صادق محرمی را از پرسپولیس جدا کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *