چرا رونالدو گلش به بارسلونا را جشن نگرفت؟ + ۱۰ پاس کلیدی استقلال که برای موفقیت کافی نبود – پایگاه اطلاع رسانی

ورزش سه: رئال و بارسا یکشنبه شب در نوکمپ به تساوی 2-2 رضایت دادند.

مسی و سوارز برای بلوگرانا گلزنی کردند و برای رئال نیز رونالدو و بیل موفق به زدن گل شدند

مسی و سوارز برای بلوگرانا گلزنی کردند و برای رئال نیز رونالدو و بیل موفق به زدن گل شدند. رونالدو پس از گلزنی و برخلاف همیشه اقدام به شادی نکرد و البته از ناحیه مچ پا نیز دچار مصدومیت شده بود.

طبق ادعای نشریه سان، دلیل اصلی خوشحالی نکردن رونالدو پس از گلزنی در ال کلاسیکو، به وضعیت حاد سر الکس فرگوسن بر می گردد. فرگوسن چند روز پیش به دلیل عارضه مغزی به کما رفت و بلافاصله مورد جراحی قرار گرفت.

در گزارش سان قید شده است که رونالدو به اطرافیانش گفته، چطور می توان خوشحالی کنم وقتی کسی که فوتبال را به من یاد داد، برای زنده ماندن می جنگد؟

چرا رونالدو گلش به بارسلونا را جشن نگرفت؟

ورزش سه: رئال و بارسا یکشنبه شب در نوکمپ به تساوی 2-2 رضایت دادند.

——————-

ورزش سه: بازی شب گذشته استقلال برابر ذوب آهن نشان داد که برتری مطلق یک تیم نمی تواند به هیچ عنوان ضامنی برای موفقیت باشد
در این بین از نظر تعداد پاس کلیدی سرور چپاروف بهترین شرایط را داشت و موفق شد در طول بازی 3 پاس کلیدی برای هم تیمی های خود ارسال کند.

بازیکنان استقلال در بازی شب گذشته برابر ذوب آهن 10 پاس کلیدی دادند و بارها دروازه حریف را تا آستانه فروپاشی پیش بردند که نتوانستند از موقعیت های خوب خود استفاده کنند.

این موضوع نشان می دهد موقعیت های زیاد ذوب آهن در طول بازی به هیچ وجه نمی تواند ضامنی برای پیروزی یک تیم باشد چراکه ذوب آهن با حداقل موقعیت ممکن توانست تیمش را به پیروزی برساند.

ورزش سه: بازی شب گذشته استقلال برابر ذوب آهن نشان داد که برتری مطلق یک تیم نمی تواند به هیچ عنوان ضامنی برای موفقیت باشد.

نکته عجیب اینکه بازیکنان ذوب آهن در طول 90 دقیقه بازی تنها 4 پاس کلیدی دادند اما در نهایت موفق شدند استقلال را روی یک ضربه پنالتی در دقیقه 93 شکست بدهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *