اینیستا در آستانه عقد قرارداد ۳ ساله با تیم ژاپنی + الجبیر: موشک‌ انصارالله، تاثیری بر عربستان ندارد! – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: آندرس اینیستا در پایان فصل جاری به دوران حضور 18 ساله‌اش در بارسلونا – شامل 3 فصل بازی‌اش در بارسلونای «بی» – پایان خواهد داد و رایزنی در مورد مقصد بعدی وی همچنان ادامه دارد

کاپیتان بارسا با این تیم 9 عنوان قهرمانی لالیگا، 6 عنوان قهرمانی جام حذفی اسپانیا، 7 عنوان قهرمانی سوپرجام اسپانیا، 4 عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، 3 عنوان قهرمانی سوپرجام اروپا و 3 عنوان قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان را تجربه کرده است.

در همین حال شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا، از توافق آندرس اینیستا با باشگاه ویسل کوبه ژاپن خبر داد، باشگاهی که مالک آن، موسس کمپانی «راکوتن» است. این کمپانی در حال حاضر اسپانسر اصلی باشگاه بارسلونا به شمار می‌رود. بر اساس این گزارش، اینیستا این هفته قرارداد سه ساله‌‌ای را با باشگاه ویسل کوبه امضا خواهد کرد و هر فصل 25 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: آندرس اینیستا در پایان فصل جاری به دوران حضور 18 ساله‌اش در بارسلونا – شامل 3 فصل بازی‌اش در بارسلونای «بی» – پایان خواهد داد و رایزنی در مورد مقصد بعدی وی همچنان ادامه دارد. پس از اینکه شایعاتی در خصوص پیوستن این هافبک 33 ساله به تیم چونگ‌کینک دانگدای لیفان مطرح شد، این باشگاه چینی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، برنامه‌ای برای به خدمت گرفتن اسطوره باشگاه بارسلونا ندارد. این باشگاه خبر داد که قرار است همکاری تبلیغاتی با اینیستا داشته باشد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه عربستان مدعی شد، موشک‌هایی که انصارالله به عربستان شلیک می‌کند، تاثیری بر ثبات و توسعه آن ندارد
الجبیر مدعی شد، “حملات نیروهای وابسته به انصارالله که از سوی ایران مدیریت شده و از سوی جامعه جهانی به شدت محکوم می‌شوند، تروریسم آنها را افشا می‌کند و البته تاثیری بر ثبات و توسعه ما ندارد”.

نیروهای ائتلاف عربی اعلام کردند، از تاریخ ۲۵ آوریل گذشته تا هفتم مه جاری سه موشک به عربستان شلیک شد.

این فرماندهی در ادامه توضیح داد: موشک اول در ۲۷ آوریل از شمال عمران به منطقه نجران‌، موشک دوم روز بعد به جازان شلیک شد و سومین موشک نیز روز دوشنبه از شمال عمران به سمت نجران شلیک شد.

فرماندهی ائتلاف عربی ضد یمن مناطقی که از آنها موشک‌های بالستیک به سمت عربستان شلیک شدند را افشا کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه عربستان مدعی شد، موشک‌هایی که انصارالله به عربستان شلیک می‌کند، تاثیری بر ثبات و توسعه آن ندارد.

پیشتر سخنگوی ائتلاف عربی در کنفرانسی مطبوعاتی مدعی شده بود، نیروهای انصارالله با “سوءاستفاده” از نهادهای آموزشی، دیپلماتیک و مذهبی در جنگ قوانین بین‌المللی و انسانی را نقض می‌کنند.

فرماندهی ائتلاف عربی ضد یمن افزود: این مناطق در داخل دو استان صعده و عمران قرار دارند.

 عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان با انتشار توئیتی مدعی شد، موشک‌هایی که انصارالله علیه عربستان شلیک می‌کند، تاثیری بر ثبات و توسعه آن ندارد!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *