قدردانی از همراهی مردم تهران در مراسم تحلیف + قهرمان جهان باز هم هو شد – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری فارس: فرمانده قرارگاه ثارالله تهران طی پیامی از همراهی بسیار مناسب مردم در روز تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در تهران قدردانی کرد
در این پیام آمده است: سپاس خداوند بزرگ را نعمت امنیت و آزادی را در سایه اسلام و ولایت بر این مرز و بوم ارزانی داشت و آن را از گزند دشمنان و بدخواهان حفظ نمود. مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران با حضور نمایندگان بیش از 100 تور هوایی شیراز کشور جهان در نهایت عزتمندی و آرامش برگزار گردید و بار دیگر عظمت و سربلندی ایران عزیز در نگاه جهانیان به نمایش درآمد.

خبرگزاری فارس: فرمانده قرارگاه ثارالله تهران طی پیامی از همراهی بسیار مناسب مردم در روز تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در تهران قدردانی کرد.
این مهم امکانپذیر نبود مگر با مشارکت و همراهی شما ملت فهیم و مسئولیت پذیر. لذا بدین وسیله ضمن تشکر و سپاس از همراهی و مشارکت تور ارزان ترکیه شایسته شما مردم بزرگوار تهران علی‌الخصوص کسبه و اهالی خیابان‌ها و محلات اطراف مجلس شورای اسلامی و مراکز اسکان میهمانان از خداوند تبارک و تعالی توفیق روزافزون شهروندان عزیز را مسئلت می‌نماییم.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از مارکا، جاستین گاتلین بامداد یک‌شنبه توانست در یک رقابت به یاد ماندنی یوسین بولت را پشت سر بگذارد و قهرمان دو ۱۰۰ متر جهان شود
ایسنا: ‌به نقل از مارکا، تور بدروم نوروز 97 جاستین گاتلین بامداد یک‌شنبه توانست در یک رقابت به یاد ماندنی یوسین بولت را پشت سر بگذارد و قهرمان دو ۱۰۰ متر جهان شود. دونده آمریکایی بالاخره در روز خداحافظی بولت از رقابت‌های انفرادی، توانست حریف قدیمی‌اش را شکست دهد و برای نخستین بار به مدال طلا دست یابد. او پیش از شروع رقابت هو شد و به همین خاطر زمانی که داور اعلام کرد که عنوان قهرمانی را به دست آورده است، تماشاگران را به سکوت تعمیر گوشی واداشت.
یکی از دلایل رفتار هواداران نسبت به گاتلین، دوپینگ کردن دونده آمریکایی در سال‌های گذشته است. قهرمان دو ۱۰۰ متر جهان دو بار به خاطر دوپینگ محروم شده بود.

در مقابل، بولت که به عنوان نخستین نفر روی سکو آمد و مدال برنز را دریافت کرد با حمایت اغلب هواداران روبه‌رو شد. کریستین کولمن، نایب قهرمان دو ۱۰۰ متر نیز با تشویق بی حد و اندازه تماشاگران مواجه شد.

گاتلین دوباره با این رفتار تور خارجی ارزان تماشاگران، در مراسم اهدای جام روبه‌رو شد. سوت‌های اعتراض آمیز هنگام اعلام نام گاتلین شنیده شد و تنها بخشی از تماشاگران او را تشویق کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *