اتهام همکاری با قاچاقچی مکزیکی به رافائل مارکز + کشف 306 بطری مشروبات الکلی در مشهد – پایگاه اطلاع رسانی

طرفداری: وزرات خزانه داری آمریکا دقایقی پیش با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که 22 مکزیکی و 43 کمپانی را به دلیل رابطه طولانی‌شان با قاچاقچی بزرگ مواد مخدر این کشور، رائول فلورس هرناندز، تحریم کرده است
به گزارش لس آنجلس تایمز، دولت آمریکا چندین سال است که روی حرکات و فعالیت‌های فلورس هرناندز تحقیق و مطالعه می‌کند. این تحقیقات حالا به بار نشسته و وزارت خزانه داری آمریکا که از قیمت تور مالدیو زمان به قدرت رسیدن ترامپ، سیاست‌های سرسخت‌تری نسبت به مکزیک اتخاذ می‌کند، دقایقی پیش اعلام کرد که 22 مکزیکی و 43 کمپانی را به دلیل همکاری با فلورس، تحریم کرده است.

نکته جالب این لیست، حضور رافائل مارکز، مدافع اسبق بارسلونا و نیویورک رد بولز و کاپیتان تیم ملی مکزیک در آن است. به گفته وزارت خزانه داری، مارکز عهده دار بخشی از املاک فلورس است و در پول شویی و قاچاق مواد مخدر با او همکاری تور برزیل می‌کند. تحریم شدن مارکز، عواقبی چون لغو شدن ویزا و مسدود شدن تمامی حساب‌ها و اموالش در خاک آمریکا را به دنبال خواهد داشت.

طرفداری: وزرات خزانه داری آمریکا دقایقی پیش با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که 22 مکزیکی و 43 کمپانی را به دلیل رابطه طولانی‌شان با قاچاقچی بزرگ مواد مخدر این کشور، رائول فلورس هرناندز، تحریم کرده است.

——————-
خبرگزاری میزان: قاضی مهدی خدابخشی تور ترکیه نوروز 97 جانشین سرپرست دادسرای انقلاب از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد
جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد افزود: در این ماموریت از قسمت بار تریلی تعداد ۳۰۶ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی کشف کردند.

خدابخشی ادامه داد: متهمان در بازجویی ها صاحب بار را که از متهمان سابقه دار است تا کنون به اتهام نزاع، قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی به زندان رفته است را تور هند نوروز 97 در بلوار هاشمیه دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: با به دست آمدن این سرنخ ماموران وارد عمل شدن و تریلی مورد نظر را در یکی از باربری های مشهد توقیف و راننده و شاگردش و دو نفر از کارمندان این باربری را دستگیر کردند.

وی عنوان کرد: طبق بررسی های انجام شده صاحب این محموله از تهران بارگیری و با تبانی با باربری قرار بوده محموله مورد نظر را نیمه شب تخلیه و تحویل این متهم دهند.

خدابخشی افزود: ماموران تور ارزان دبی مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس خراسان رضوی اوایل مرداد ماه در پی رصدهای اطلاعاتی به اخباری دست یافتند که نشان می داد افرادی قصد دارند یک محموله مشروبات الکلی را از بار یک تریلی در یکی از باربری ها تخلیه و تحویل صاحب بار دهند.

خبرگزاری میزان: قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *