افزایش ۵۰ درصدی کیفیت بازیهای آنلاین – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری مهر – معصومه بخشی پور: وزیر ارتباطات از اتصال مستقیم با دو شرکت خارجی ارائه دهنده خدمات بازیهای آنلاین در راستای سهولت اتصال به پلتفرم های ارتباطی بازی های ویدیویی خبر داد
به گفته وی، «شکایاتی از طرف برخی جوانان در خصوص عدم کیفیت شبکه اینترنت برای کاربرانی که از بازی های رایانه ای استفاده می کنند مطرح می شود.»

وی از کاربران خواست تا جزئیاتی از نام بازی هایی که برای قیمت بلیط هوایی آن مشکل وجود دارد و نیز نوع مشکل در رابطه با آن را ارائه کنند.

خبرگزاری مهر – معصومه بخشی پور: وزیر ارتباطات از اتصال مستقیم با دو شرکت خارجی ارائه دهنده خدمات بازیهای آنلاین در راستای سهولت اتصال به پلتفرم های ارتباطی بازی های ویدیویی خبر داد.

 جهرمی خبر داد؛افزایش ۵۰ درصدی کیفیت بازیهای آنلاین/اتصال مستقیم به ۲ شرکت خارجی

محمدجواد تور لحظه آخری شیراز آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: در اولین اقدام برای حل مشکل کیفیت اینترنت بازیهای آنلاین کاربران ایرانی، طبق اعلام کاربران و به خصوص جوانان استفاده کننده از بازی های رایانه ای، اتصال مستقیم با دو شرکت ولو (VALVE ) و ریوت چارتر (RIOT ) برقرار شد.
وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه این موضوع را پیگیری خواهد کرد، خطاب به کاربران بازیهای رایانه ای گفته بود: لطفا مراتب اعتراض از وضعیت کیفیت اینترنت در بازی های آنلاین را از طریق سامانه رسیدگی به شکایات وزارت ارتباطات (۱۹۵) گزارش کنید.

جهرمی از کاربران و گیمرها خواست، اسامی دیگر بازی های پر طرفدار را به وی اعلام کنند.

وی اعلام کرد: هم اکنون بهبود بالای پنجاه تور مالزی نوروز 97 درصد در بازی های دوتا۲، کانتر استریک و لیگ آو لگندس شاهد خواهیم بود.

وزیر ارتباطات، صبح امروز  و به دنبال اعتراض برخی کاربران، از پیگیری مشکل کیفیت اینترنت برای بازی های رایانه ای آنلاین خبر داده بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *