چاپ زندگینامه شهید حججی به سه زبان + یوونتوس همچنان در رویای هافبک بارسا – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری تسنیم: حمید خلیلی مدیر مؤسسه سردار شهید احمد کاظمی از چاپ کتاب خاطرات شهید مدافع حرم محسن حججی به سه زبان(فارسى-انگلیسى-عربى) خبر داد و گفت:به زودى دو کتاب در قالب خاطرات و مجموعه اشعار با عنوان سر براه در مقام شهید مدافع حرم محسن حججی توسط انتشارات شهید کاظمی چاپ و روانه بازار خواهد شد
وى ادامه داد: علاوه بر چاپ دو عنوان کتاب، مستند داستانى از زندگى و فعالیت هاى فرهنگى و تور مارماریس جهادى شهید حججى در دست ساخت می باشد که به زودی پخش خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: حمید خلیلی مدیر مؤسسه سردار شهید احمد کاظمی از چاپ کتاب خاطرات شهید مدافع حرم محسن حججی به سه زبان(فارسى-انگلیسى-عربى) خبر داد و گفت:به زودى دو کتاب در قالب خاطرات و مجموعه اشعار با عنوان سر براه در مقام شهید مدافع حرم محسن حججی توسط انتشارات شهید کاظمی چاپ و روانه بازار خواهد شد.
مدیر موسسه شهید کاظمی بیان کرد: خرید بلیط هواپیما همچنین طبق هماهنگى هاى انجام شده، یک کتاب فروشى مزین به نام شهید حججى در دست تاسیس می باشد.

——————-

ورزش سه: از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستان اخبار و شایعات فراوانی در مورد تمایل یوونتوس به خرید یک هافبک میانی شنیده شد که در راس آنها نام آندره گومس، ستاره 24 ساله و پرتغالی بارسا قرار داشت اما تمایل والورده به حفظ این بازیکن باعث شد تا شایعات در این خصوص فروکش کند
ورزش قیمت تور سامویی سه: از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستان اخبار و شایعات فراوانی در مورد تمایل یوونتوس به خرید یک هافبک میانی شنیده شد که در راس آنها نام آندره گومس، ستاره 24 ساله و پرتغالی بارسا قرار داشت اما تمایل والورده به حفظ این بازیکن باعث شد تا شایعات در این خصوص فروکش کند.

یوونتوس همچنان در رویای هافبک بارسا

امروز تور ایتالیا نوروز 97 اخباری مبنی بر احتمال جدایی مارکیزیو منتشر شد و رسانه ها گومس را جانشین هافبک باتجربه و ایتالیایی یووه می دانند.

اما امروز نشریه ایتالیایی توتواسپورت فاش کرد که یوونتوس هنوز هم برای جذب گومس در تلاش است و ممکن است مذاکرات طرفین در روزهای آتی به نتیجه برسد.

با ورود احتمالی ژان میشل سری هافبک ساحل عاجی نیس، احتمال حضور گومس در ترکیب اصلی قیمت تور مارماریس کاهش خواهد یافت و همین موضوع ممکن است باعث جدایی این بازیکن شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *