صادرات کالاهای ترکیه به قطر از طریق خاک ایران + استارت شاگردان سیچلو برای سفر به مصر – پایگاه اطلاع رسانی

خبرگزاری فارس: وزیر اقتصاد ترکیه از توافقی جهت صادرات کالاهای ترکیه به قطر از طریق ایران خبر داد.

بنابر اعلام روزنامه «دیلی صاباح»، «نهاد زئیبکچی» روز چهارشنبه (امروز) گفت که ایران، قطر و کشورش شفاها در خصوص ارسال کالاهای ترکیه به قطر از طریق ایران به توافق رسیده‌اند
وی که در جمع اصحاب رسانه سخنرانی می‌کرد، اعلام کرد که با همتای قطری خود در ایران دیدار کرده و در مورد ارسال کالاهای ترکیه از طریق خشکی و بنادر ایرانی به توافق رسیده است.

طی این مدت، قطر کالاهای مورد نیاز خود را از ترکیه و با استفاده از آسمان ایران تأمین کرده است.

خبرگزاری فارس: وزیر اقتصاد ترکیه از توافقی جهت صادرات کالاهای ترکیه به قطر از طریق ایران خبر داد.
نزدیک به دو ماه است که 4 کشور عربستان، امارات، بحرین و مصر، روابط دیپلماتیک خود با قطر را به اتهام حمایت دوحه از تروریسم قطع و آن را تحریم کرده‌اند.

بنابر اعلام روزنامه «دیلی صاباح»، «نهاد زئیبکچی» روز چهارشنبه (امروز) گفت که ایران، قطر و کشورش شفاها در خصوص ارسال کالاهای ترکیه به قطر از طریق ایران به توافق رسیده‌اند.

با تداوم بحران قطر و محاصره دریایی، زمینی و هوایی این کشور قطر مجبور به استفاده از خاک ایران جهت تأمین کالاهای خود شده است.

وزیر اقتصاد ترکیه تصریح کرد که در روزهای آینده این توافق مکتوب خواهد شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل ازروابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال زیر 23 سال ایران بعد از پشت سر گذاشتن رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا استراحت بسیار کوتاهی کرد و از ساعت 11 امروز 16 مرداد تمرینات خود را در محل فدراسیون والیبال آغاز کرد
این رقابت‌ها از 27 مرداد الی 4 شهریور ماه در قاهره مصر برگزار خواهد شد و ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های الجزایر، چین، آرژانتین، روسیه و ترکیه هم‌گروه خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: به نقل ازروابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال زیر 23 سال ایران بعد از پشت سر گذاشتن رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا استراحت بسیار کوتاهی کرد و از ساعت 11 امروز 16 مرداد تمرینات خود را در محل فدراسیون والیبال آغاز کرد.

امیر مهدی نفر (سرپرست)، خوان سیچلو (سرمربی)، محمدرضا تندروان، علی فتاحی و محمدرضا دامغانی (مربی)، محمدهادی قاسمی (بدنساز)، محمد ابارشی (پزشک) و رامین تاجدینی (آنالیزور) هم کادر فنی تیم زیر 23 سال ایران را برای رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان تشکیل خواهند داد.

خوان سیچلو برای آغاز تمرینات خود جواد کریمی، رسول آقچه‌لی، فردین قلعه‌وند، اسماعیل مسافر، حمید حمودی، رحمان تقی‌زاده، مهرداد شیبانی‌مهر، سلیم چپرلی، سهند الله‌وردیان، امین اسماعیل‌نژاد، سعید جواهری‌توانا، علی‌اصغر مجرد، محمد دلیری، امیر خداپرستی، جابر اسماعیل‌پور، اسماعیل طالبی را به اردو دعوت کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *